В міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського відбулось арт-рандеву «В городе моем – моя судьба».

18.09.2018 г.В міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського відбулось арт-рандеву «В городе моем – моя судьба».

В міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського триває декада краєзнавства «Маріуполь. Час. Земля. Люди». Цього разу в читальному залі бібліотеки зібралися учні 9 та 11 класів ЗОШ № 31, для яких бібліотекарі підготували арт-рандеву «В городе моем – моя судьба».

         Рідне місто завжди єдине, любиш його незважаючи ні на що. Як любиш своїх батьків та дітей. Для нас таке місто – Маріуполь.

         Співробітники бібліотеки провели цікавий екскурс в історичне минуле Маріуполя, після якого передали слово Тетяні Бородіній – відомому маріупольському барду, прозаїку та поету.

Тетяна Бородіна автор 9 збірок віршів і двох книг, в які увійшли повісті, неодноразовий переможець, дипломант, лауреат літературних конкурсів, регіональних і міжнародних фестивалів авторської пісні. Вона нагороджена дипломом і пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у культурне життя міста Маріуполя». А ще Тетяна Іванівна - єдина жінка – бард в Україні, яка виконує  пісні, граючи на семиструнній гітарі.

Присутні занурилися в атмосферу ліричних пісень автора, присвячених рідному Маріуполю, красі природи і всеперемагаючої силі любові.

         Тетяна Іванівна із задоволенням спілкувалась з учнями, розповідаючи історію появи віршів.

         По завершенню заходу довго не вщухали овації.

         Гостей також зацікавила книжкова виставка «Я смотрю на мой город через призму веков!...», на якій було представлено багато краєзнавчої літератури.

         Не залишилась без уваги і виставка Євгенії Яковлевої «Любимый сердцем город», яка цілком присвяченанашому рідному місту. Це серія реалістичних пейзажів краєзнавчого плану: незвичайні і цікаві куточки Старого Маріуполя, заспокійливі морські пейзажі, торгівельний порт та Азовській судноремонтний завод.

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события