В Маріуполі відбулося відкриття камерної філармонії

04.09.2018 г.В Маріуполі відбулося відкриття камерної філармонії

3 вересня відбулося урочисте відкриття Маріупольської камерної філармонії.Маріупольська камерна філармонія об'єднала під одним дахом дваоркестри: Маріупольський камерний оркестр «Ренесанс» та Львівський академічний камерний оркестр "Віртуози Львова".

 Варто підкреслити, що такий концертний закладяк Маріупольська камерна філармонія не має аналогів в Україні.

Насолодитися звуками елітарної музики разом з жителями і гостями міста на заход завітав і міський голова Вадим Бойченко."Сьогодні історичний момент для Маріуполя. Ми відкриваємо нову сторінку культурного розвитку. Тепер будемо сміливо і голосно звучати на всю Україну. Завдяки нашим талановитим музикантам, партнерам, обласної адміністрації та Міністерству культури ми рухалися в правильному напрямку і відкрили єдину в Україні камерну філармонію,- зазначив Вадим Бойченко.

Святковий концерт, присвячений відкриттю нового концертного закладу, почався легендарною П'ятою симфонією Людвіга ван Бетховена «Так доля стукається в двері» у виконанні Львівського академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та Маріупольського камерного оркестру «Ренесанс». Також звучали твори вітчизняної та світової класики, сучасні хіти, такі як пісні «Океану Ельзи» у виконанні солістів, лауреатів міжнародних конкурсів  - народної артистки України Лідії Шутко (скрипка), заслуженого діяча мистецтв України та композитора Олександра Козаренко (фортепіано), які викликали у публіки шквал аплодисментів.

Родзинкою вечора став виступ квартету «Tenors BEL'CANTO», що зачарували гостей силою голосу та бездоганним виконанням класичних та сучасних композицій.

Також, на честь відкриття Маріупольської філармонії 2 вересня в Драматичному театрі стартував фестиваль музичного мистецтва «MariupolClassic». На честь відкриття фестивалю відбувся унікальний концерт Львівського академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" під керуванням народного артиста України Сергія Бурка і квартету "Tenors Bel'Canto".

Фестиваль дасть змогу Маріупольцям та гостям міста почути камерно-інструментальну музику сучасних українських композиторів."Я впевнений, що фестиваль класичної музики стане для міста традиційним. Зі сцени філармонії прозвучать не лише українські колективи, а й композиції у виконанні гостей з усього світу. Культура для нас не порожнє місце. Я хочу, щоб ми разом пишалися як звучить місто Марії і наша камерна філармонія ", -підкреслив міський голова.

З яскравою програмою для маріупольців в рамках фестивалю виступлять колективи філармонії та оперні театри зі Львова, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська та Рівного.Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события