У Маріуполі відбулося відкриття фестивалю "Mariupol Classic"

04.09.2018 г.

У маріупольському Драмтеатрі відбувся прем'єрний концерт в рамках фестивалю музичного мистецтва «Mariupol Classic», передає MRPL.CITY.

Вперше в історії міста, на честь відкриття камерної філармонії, проходить фестиваль який зібрав професійних музикантів із різних областей України. На сцені Драматичного театру зібралися справжні корифеї класичної музики. Гостями міста стали академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" та львівський квартет "Tenors Bel'Canto". Артисти в Маріуполі не вперше, тому тепло висловлюються про наше місто.

«Очевидно, що місто розвивається і вдосконалюється. Ми вже між собою, говоримо, що Маріуполь скоро стане туристичною та культурною Меккою Південно-Східного форпосту України. Так що ми дуже раді, тому що це прекрасно », - розповіли учасники квартету" Tenors Bel'Canto "

Головний диригент камерного оркестру" Ренесанс "Василь Крячок пишається, що такий захід нарешті відбувся.

«Це не просто крок, це величезна подія не тільки в культурному житті, а в житті міста загалом в повному обсязі цього слова. Чи не кожне місто може похвалитися таким, зібрати таких корифеїв під одним дахом. Дивіться скільки любителів і цінителів, які хочуть почути і побачити цю дію».

Варто зазначити, що перший день музичного фестивалю зібрав у Драмтеатрі аншлаг, маріупольці захоплюються такою подією.Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-12-19   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-12-12   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-11-28   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-12-05   Подробно


Все события