9-й міський фестиваль «Книга і преса Маріуполя»

03.09.2018 г.9-й міський фестиваль «Книга і преса Маріуполя»

1 вересня 2018 року Центральна міська бібліотека ім. В.Г. Короленка за підтримки департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради провела 9-й міський фестиваль «Книга і преса Маріуполя» в рамках проекту «BookFest: єдиний літературний простір».

Міський сад перетворився в місце інтелектуального й активного відпочинку, де із задоволенням відпочивали маріупольці і гості міста самого різного віку – від дітлахів до старшого покоління.

 Участь у фестивалі також взяли Маріупольське товариство німців і представники Четвертої німецько-української зустрічі письменників в Україні «Eine Brücke aus Papir / Міст з паперу» некомерційної організації «Kulturallmende» (Мюнхен, Німеччина), в тому числі Сергій Жадан, Софія Андрухович, та інші.

 В рамках фестивалю на сцені Міського саду презентували літературний клуб «Младой Пегас» бібліотеки ім. Лесі Українки і Маріупольського технологічного ліцею, а також провели церемонію нагородження призерів конкурсу «Краща книга року-2018». Зашершилась церемонія нагородження святковими виступами творчих колективів МПК сел. Каменськ.

Протягом всього дня для гостей фестивалю працювали різноманітні виставки, творчі майстерні та яскраві фотозони.

Відвідувачі фестивалю побачили виставку книг міських літературних об'єднань і взяли участь у творчій бесіді з маріупольськими літераторами на Алеї класиків. Працювала також виставка «Західної колекції книг», отриманих Центральною бібліотекою ім. В.Г. Короленка по благодійної акції «Мій друг, подаруй свою книгу моєму місту», а ще ретровиставка з фондів Маріупольського краєзнавчого музею та акція найстарішої газети Маріуполя «Приазовский рабочий».


Найменших гостей «BookFest'а» розважали творчі майстерні, бібліо-гра «Квест Book» та інші інтерактивні ігри. Були організовані веселі читання на «Казковій галявині гнома Харлампа», малювання на асфальті та книжкова фотосесія «Книга - найкращий друг».Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события