«Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині»

27.08.2018 г.«Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині»

23 серпня, Україна відзначала День державного прапора. Це свято було встановлено в 2004 році, згідно з указом тодішнього президента Леоніда Кучми.

Та історія українського прапора сягає сивої давнини. Перша історична згадка датується 1256 роком – днем заснування Львова. Саме на гербі міста Лева поєднались ці символічні для країни кольори – жовтого лева на блакитному тлі.

Вперше офіційне визнання синьо-жовтого стяга як прапора українського народу відбулось 22 березня 1918 року. Тоді Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши жовто-блакитний прапор символом Української Народної Республіки.

А вже 28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон про Державний прапор України, яким національний синьо-жовтий прапор затверджувався в якості державного. Синій колір на прапорі означає мирне небо, а жовтий - пшеничні ниви.

На честь свята співробітники міської історичної бібліотеки ім.                 М. Грушевського запропонували користувачам пройти міні-тест та відповісти на питання з історії нашої країни. Гості бібліотеки з цікавістю приєдналися до вікторини, жваво відповідали на питання тесту, а на тих, хто відповідав правильно – чекав патріотичний подарунок: синьо-жовта стрічка.

Також в читальному залі бібліотеки розгорнуто виставку-факт «Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині». 

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события