«Незалежність крізь терни: Україні – 27»

27.08.2018 г.«Незалежність крізь терни: Україні – 27»

Напередодні 27-річниці незалежності України до Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського завітали фахівці архівного відділу Маріупольської міської ради та користувачі бібліотеки. Для гостей заходу бібліотекарі підготували відеопрезентацію «Незалежність крізь терни: Україні – 27».

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року - в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. Однак пізніше виникла необхідність перенести дату на 24 серпня 1991 року. Саме в цей день Верховна Рада Української РСР прийняла «Акт проголошення незалежності України». Після він був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року і змінив історію країни назавжди. З тих пір Україна була проголошена незалежною і суверенною державою.

Співробітники бібліотеки розповіли присутнім про історію свята, ділилися цікавими фактами про нашу рідну країну, про досягнення українців, які своїми справами і досягненнями примножують славу українського народу.

А ще на відвідувачів чекала барвиста і пізнавальна книжкова виставка, приурочена до Дня Незалежності України. Представлені на ній видання охоплюють широке коло питань: походження українського етносу, значення державної символіки тощо.

На завершення присутні ділилися планами, як вони будуть відзначати День незалежності України.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события