«Незалежність крізь терни: Україні – 27»

27.08.2018 г.«Незалежність крізь терни: Україні – 27»

Напередодні 27-річниці незалежності України до Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського завітали фахівці архівного відділу Маріупольської міської ради та користувачі бібліотеки. Для гостей заходу бібліотекарі підготували відеопрезентацію «Незалежність крізь терни: Україні – 27».

Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року - в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. Однак пізніше виникла необхідність перенести дату на 24 серпня 1991 року. Саме в цей день Верховна Рада Української РСР прийняла «Акт проголошення незалежності України». Після він був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року і змінив історію країни назавжди. З тих пір Україна була проголошена незалежною і суверенною державою.

Співробітники бібліотеки розповіли присутнім про історію свята, ділилися цікавими фактами про нашу рідну країну, про досягнення українців, які своїми справами і досягненнями примножують славу українського народу.

А ще на відвідувачів чекала барвиста і пізнавальна книжкова виставка, приурочена до Дня Незалежності України. Представлені на ній видання охоплюють широке коло питань: походження українського етносу, значення державної символіки тощо.

На завершення присутні ділилися планами, як вони будуть відзначати День незалежності України.

ФотоДругие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно
У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»
15.05.2019   Подробно


Все события