Україна була є і буде…

23.08.2018 г.Україна була є і буде…

Україна була є і буде…

День Незалежності України – свято свободи, громадянського миру на основі законів і справедливості. З кожним роком це державне свято відзначається все з більшим розмахом.

Бібліотеки Лівобережного району  ім. О.І. Купріна, ім. О.П. Довженка та їм. М.В.Гоголя, вже традиційно, взяли участь у районному заході «Єдина країна – вільна Україна» до Дня Незалежності, організованому Міським Палацем культури. Присутній на святі голова Лівобережної районної адміністрації Віктор Очеретін  привітав усіх маріупольців з Днем Незалежності. Побажав синього мирного неба та жовтих плодовитих полів пшениці, як на нашому українському прапорі. Віктор Миколайович прийшов з подарунками для юних українців, які приймали участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Бібліотекарі району представили гостям заходу книжково-ілюстративну виставку: «Україна була, є и буде незалежною», провели вікторину «Ми - українці» для дорослих, а дітлахи відгадували загадки за мотивами українських народних казок. За правильні відповіді учасники отримали солодкі призи.

Музичні композиції духового оркестру Національної поліції під керівництвом Василя Шерпи, спортивні змагання, локації прикладного мистецтва не давали нудьгувати, створюючи святковий настрій у дорослих і дітей.

Творчі колективи МПК порадували присутніх своєю розважальною програмою: веселі танці та запальні пісні звучали від  дорослих і малих.

Завершилась святкова програма традиційним танцювальним флешмобом.

ФотоДругие отчеты

Майстер-клас «Пряники Різдва»
14.01.2019   Подробно
Година історії «Різдвяні колядки»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Україна колядує!»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Різдвяні легенди»
03.01.2019   Подробно


Все события