Прийшли Спаси – готуй припаси!

20.08.2018 г.Прийшли Спаси – готуй припаси!

Прийшли Спаси – готуй припаси!

Серпень багатий на свята. В кінці літа бджолярі відкачують ароматний мед, дозрівають фрукти, горіхи, наступають Спаси – найсмачніші свята літа.

Вже в рамках традиції, бібліотеки Лівобережжя: ім. О. Купріна, ім. М. Гоголя і ім. О.Довженка святкують серпневі Спаси на майданчику Міського палацу культури.

Цього разу до уваги глядачів була запропонована виставка «Від Маковія до третього Спасу», на якій була представлена ​​література  про традиції та прикмети, пов'язані з народними святами.

Бібліотекарі порадували дітлахів двома солодкими вікторинами –«Медовою» та «Яблучною», в ході яких маленькі учасники дізналися: яка рослина є медоносною, який геніальний вчений прославився завдяки яблуку, скільки калорій містить яблуко середніх розмірів, яке місто називають «Велике яблуко» і багато іншого. Всі учасники отримали солодкі призи – медові цукерки і яблука.

Не обійшовся захід і без ігрових конкурсів. Діти із задоволенням грали в рухливі ігри, «крутилися» на каруселі, запально танцювали, «будували» вулик для бджілки.

Завершилася розважальна програма традиційним флешмобом.

 

ФотоДругие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно
У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»
15.05.2019   Подробно


Все события