Прийшли Спаси – готуй припаси!

20.08.2018 г.Прийшли Спаси – готуй припаси!

Прийшли Спаси – готуй припаси!

Серпень багатий на свята. В кінці літа бджолярі відкачують ароматний мед, дозрівають фрукти, горіхи, наступають Спаси – найсмачніші свята літа.

Вже в рамках традиції, бібліотеки Лівобережжя: ім. О. Купріна, ім. М. Гоголя і ім. О.Довженка святкують серпневі Спаси на майданчику Міського палацу культури.

Цього разу до уваги глядачів була запропонована виставка «Від Маковія до третього Спасу», на якій була представлена ​​література  про традиції та прикмети, пов'язані з народними святами.

Бібліотекарі порадували дітлахів двома солодкими вікторинами –«Медовою» та «Яблучною», в ході яких маленькі учасники дізналися: яка рослина є медоносною, який геніальний вчений прославився завдяки яблуку, скільки калорій містить яблуко середніх розмірів, яке місто називають «Велике яблуко» і багато іншого. Всі учасники отримали солодкі призи – медові цукерки і яблука.

Не обійшовся захід і без ігрових конкурсів. Діти із задоволенням грали в рухливі ігри, «крутилися» на каруселі, запально танцювали, «будували» вулик для бджілки.

Завершилася розважальна програма традиційним флешмобом.

 

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события