Всесвітній день протидії торгівлі людьми

31.07.2018 г.Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку 30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Проблема торгівлі людьми набуває особливої актуальності. Лише у 2016 році Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні зафіксовано 1 151 випадок торгівлі людьми в Україні. І кожного року ця цифра тільки зростає.

Щоб підвищити обізнаність населення щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції, а також, звернути увагу на цю глобальну проблему й заохотити людей протидіяти цьому злочину в читальному залі  Маріупольської міської історичної бібліотеці ім. М. Грушевського розгорнуто книжкову виставку-застереження «Людина – не товар». На експозиції користувачі та гості бібліотеки знайдуть видання, які дадуть змогу ознайомитись з різними аспектами торгівлі людьми та її  наслідками, поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон, Закон України «Про протидію торгівлі людьми», телефон гарячої лінії тощо.

Також співробітники бібліотеки провели бесіду «Як не стати жертвою торговців людьми», метою якої було сформувати свідоме ставлення до міграційних намірів та зменшити вірогідність потрапляння в небезпечні ситуації за кордоном.

 Звертаємо вашу увагу, що в Україні працює Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 0 800 505 501.

 

 Другие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события