Пам`ять, якій не буде забуття

23.06.2018 г.Пам`ять, якій не буде забуття

Пам`ять, якій не буде забуття

Розбиті мрії, зруйновані плани, понівечені долі мільйонів мирних людей - все це війна. Та сама, що обрушилася на ще сонні міста і села раннім літнім ранком 22 червня 1941 року.
Цій чорній даті в нашій історії - даті, яку і через багато років неможливо викреслити з пам'яті, - був присвячений інформаційний огляд «Є пам`ять, якій не буде забуття», що відбувся в інформаційному центрі бібліотеки ім. М. Свєтлова.
Головними його учасниками стали вихованці літнього табору школи-гіназіі №1.
Діти прослухали розповідь бібліотекарів про те, якої шкоди завдала нашій країні Друга світова війна, про героїзм наших співвітчизників, які боролися за перемогу на фронтах і у тилу, а також познайомилися з виданнями, представленими на тематичній книжковій виставці.
Видно було, що ця непроста тема нікого з дітлахів не залишила байдужим. Тому пропозицію створити разом мирний оберіг діти сприйняли з великим ентузіазмом. Бібліотекар Ірина Терлецька підготувала і провела для дітей майстер-клас «Птах миру», в ході якого дівчатка і хлопчики навчилися створювати картини з яєчної шкаралупи.
Коли ж стараннями юних художників на кожному столі з'явилися білосніжні птахи, що летять у синю височінь (а деякі дітки встигли створити кілька картин!), усі зібралися для спільного фото на пам'ять. А один з учасників майстер-класу навіть подарував свою картину нашій бібліотеці.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события