Пам`ять, якій не буде забуття

23.06.2018 г.Пам`ять, якій не буде забуття

Пам`ять, якій не буде забуття

Розбиті мрії, зруйновані плани, понівечені долі мільйонів мирних людей - все це війна. Та сама, що обрушилася на ще сонні міста і села раннім літнім ранком 22 червня 1941 року.
Цій чорній даті в нашій історії - даті, яку і через багато років неможливо викреслити з пам'яті, - був присвячений інформаційний огляд «Є пам`ять, якій не буде забуття», що відбувся в інформаційному центрі бібліотеки ім. М. Свєтлова.
Головними його учасниками стали вихованці літнього табору школи-гіназіі №1.
Діти прослухали розповідь бібліотекарів про те, якої шкоди завдала нашій країні Друга світова війна, про героїзм наших співвітчизників, які боролися за перемогу на фронтах і у тилу, а також познайомилися з виданнями, представленими на тематичній книжковій виставці.
Видно було, що ця непроста тема нікого з дітлахів не залишила байдужим. Тому пропозицію створити разом мирний оберіг діти сприйняли з великим ентузіазмом. Бібліотекар Ірина Терлецька підготувала і провела для дітей майстер-клас «Птах миру», в ході якого дівчатка і хлопчики навчилися створювати картини з яєчної шкаралупи.
Коли ж стараннями юних художників на кожному столі з'явилися білосніжні птахи, що летять у синю височінь (а деякі дітки встигли створити кілька картин!), усі зібралися для спільного фото на пам'ять. А один з учасників майстер-класу навіть подарував свою картину нашій бібліотеці.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события