«Конституція України – перепустка у світ гідного життя»

23.06.2018 г.«Конституція України – перепустка у світ гідного життя»

Напередодні Дня Конституції України в Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського  провели годину історичних повідомлень «Конституція України – перепустка у світ гідного життя».

 День Конституції України - це свято державної важливості. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

 Основний Закон нашої держави був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Бібліотекарі розказали  присутнім про історичні передумови прийняття Основного Закону України,  ознайомили з основними статтями закону та прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

Особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали музичні композиції відомих українських виконавців про рідну державу.

Проведений захід дав можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відобразив найважливіші шляхи становлення Основного Закону нашої країни.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события