«Конституція України – перепустка у світ гідного життя»

23.06.2018 г.«Конституція України – перепустка у світ гідного життя»

Напередодні Дня Конституції України в Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського  провели годину історичних повідомлень «Конституція України – перепустка у світ гідного життя».

 День Конституції України - це свято державної важливості. Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

 Основний Закон нашої держави був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Бібліотекарі розказали  присутнім про історичні передумови прийняття Основного Закону України,  ознайомили з основними статтями закону та прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

Особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали музичні композиції відомих українських виконавців про рідну державу.

Проведений захід дав можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відобразив найважливіші шляхи становлення Основного Закону нашої країни.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события