Виставка робіт клубу-студії “Рушничок”

22.06.2018 г.Виставка робіт клубу-студії   “Рушничок”

В читальному залі Маріупольської міської історичної бібліотеці  ім. М. Грушевського представлена виставка  робіт членів  Народного  клубу-студії   любителів  вишивки  “Рушничок”  «В   пестром   вихре  карнавала   кружит  вихрь  морское   лето».

Мабуть жоден маріуполець не може уявити своє літо без відвідування морського узбережжя Азовського моря. Море — це особлива стихія, мінлива та непередбачлива, вона дивує та надихає.Море — це його запаморочлива велич та ні з чим не порівняна палітра кольорів, які й знайшли своє відображення на картинах.

Якщо розглядати картини на більшій відстані - це живопис. А зблизька – дивуєшся мозаїкою кольорів, відтінків, тонів і розумієш, що це ніщо інше, як вишивка.Створення однієї картини займає від кількох тижнів до декількох місяців.

Окремою темою виставки є саморобки Євгенії Дядєнкової з черепашок та мушель: від чудернацького світильника до таємничої скриньки.Це – копітка, наполеглива праця, яка потребує старанності, самовіддачі, тривалого часу; в результаті – народжується шедевр.

         Відвідати виставку майстринь-чарівниць  Людмили Прокоф’євої, Лідії Гуртіної  можна в читальному залі  бібліотеки за адресою: пр. Нахімова, 60. Контактний телефон (0629) 47-47-21.

 

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события