Літературно-цукеркове шоу

15.06.2018 г.Літературно-цукеркове шоу

Літературно-цукеркове шоу

«В деякому царстві, в цукерковому країні і в ... доповненої реальності»

 У бібліотеці ім. І.С. Тургенєва для дітей з пришкільного табору ЗОШ № 25 за підтримки КСН «Славутич» і приватного підприємця В.Н. Роменського пройшло літературно-цукеркове шоу «У деякому царстві, в цукерковому країні і в ... доповненої реальності», присвячене ласощам з казковими мотивами. Сказати про те, що дітям було цікаво, значить не сказати нічого. Захід викликав величезний емоційний відгук у дітвори. Включившись в атмосферу свята, діти змогли взяти участь в літературній дегустації «цукерок», згадавши казки, їх авторів та героїв, іменами яких названі солодощі. Під час веселого «сладкоборья» було весело. Учасникам треба було з набитим карамеллю ротом проговорити скоромовки, прочитати вірші, із зав'язаними очима пограти в цукерковий дартс, взяти участь в конкурсах на поїдання цукерок і т.д.

Щирий інтерес у дітей викликала підготовлена ​​бібліотекарями інтерактивна книжкова 3D - виставка з елементами доповненої реальності, яка допомогла оживити друковані сторінки книг, збагатити їх зміст і емоційне сприйняття. Задоволення дітлахам доставив і майстер-клас з виготовлення солодких виробів.

А після заходу дітлахи вишикувалися в чергу за книгами, щоб дізнатися рецепт «приторного» порошку знаменитого ласуні Карлсона і попрацювати на детекторі брехні Агнії Барто.

 

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события