Виставка рушників відомої вишивальниці зі Львівщини Лесі Демчук “Мої скарби”

21.05.2018 г.Виставка рушників  відомої вишивальниці  зі Львівщини Лесі Демчук “Мої скарби”

17 травня 2018 року православні відзначли Вознесіння Господнє - одне з головних свят, яке припадає на 40-й день після Великодня і символізує закінчення земного служіння Ісуса і сходження його на небеса.

А в Україні святкували День Вишиванки - самобутнє національне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

В Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського продовжується виставка рушників із приватної колекції відомої вишивальниці і берегині народних скарбів зі Львівщини Лесі Демчук “Мої скарби”. Саме в цей двічі святковий день біля чарівних експонатів зустрілись справжні патріоти, однодумці та берегині етнічного духу України.

Гості бібліотеки роздивлялись кожний рушник і з цікавістю слухали історію створення колекції. Їхню увагу привернув кожний візерунок та його значення.

Перегляд ексклюзивної виставки викликав жваву бесіду та натхнення дізнатися більше про рукотворне мистецтво вишивання. Присутні зарядилися енергією єдності та національною гордістю за вміння наших співвітчизників.

Колектив бібліотеки бажає всім веселого святкування!

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события