Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича

08.05.2018 г.Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича

Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича тривають

З листопада минулого року співробітники бібліотеки ім. О. С. Серафимовича беруть участь в благодійному марафоні «Добро Ти», ініційованому громадською організацією «Студія соціальної взаємодії «МИ ПОРУЧ». І кожен раз, приходячи в стаціонар дитячого травматологічного відділення міської лікарні № 3, бібліотекарі намагаються не тільки розважити дітей, організовуючи веселі ігрові бібліопроцедури, але і розвинути творчі навички юних пацієнтів, наскільки це можливо в ситуації, що склалася.

У березні та квітні цього року співробітники бібліотеки, крім забавних і цікавих ігор в пальчиковий твістер, настільні бродилки, різні лото і пазли, виготовили з дітьми цікаві вироби для прикраси інтер'єру. Так, до Великодня дітлахи зробили оригінальний тематичний декор у вигляді головного символу свята – яйця, використовуючи нескладну, але ефектну техніку обмотки різнокольоровими вовняними нитками. А в наступне своє відвідування бібліотекарі постаралися наблизити довгоочікуване літо, запропонувавши дітям виготовити «морський» декор з черепашок, який буде стимулювати їх до якнайшвидшого одужання, так як пора безтурботного канікулярного часу вже зовсім близько.

Таким чином, слідуючи методиці лікування легендарного французького лікаря 17 століття Галлі Мат’є, який практикував поєднання мікстур з гарним жартом, бібліотекарі намагаються своїми бібліопроцедурами допомогти хлопчикам і дівчаткам швидше встати на ноги в прямому сенсі слова, наповнюючи їх енергією, позитивними емоціями та гарним настроєм.

ФотоДругие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно
У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»
15.05.2019   Подробно


Все события