Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича

08.05.2018 г.Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича

Бібліопроцедури з бібліотекою ім. О. С. Серафимовича тривають

З листопада минулого року співробітники бібліотеки ім. О. С. Серафимовича беруть участь в благодійному марафоні «Добро Ти», ініційованому громадською організацією «Студія соціальної взаємодії «МИ ПОРУЧ». І кожен раз, приходячи в стаціонар дитячого травматологічного відділення міської лікарні № 3, бібліотекарі намагаються не тільки розважити дітей, організовуючи веселі ігрові бібліопроцедури, але і розвинути творчі навички юних пацієнтів, наскільки це можливо в ситуації, що склалася.

У березні та квітні цього року співробітники бібліотеки, крім забавних і цікавих ігор в пальчиковий твістер, настільні бродилки, різні лото і пазли, виготовили з дітьми цікаві вироби для прикраси інтер'єру. Так, до Великодня дітлахи зробили оригінальний тематичний декор у вигляді головного символу свята – яйця, використовуючи нескладну, але ефектну техніку обмотки різнокольоровими вовняними нитками. А в наступне своє відвідування бібліотекарі постаралися наблизити довгоочікуване літо, запропонувавши дітям виготовити «морський» декор з черепашок, який буде стимулювати їх до якнайшвидшого одужання, так як пора безтурботного канікулярного часу вже зовсім близько.

Таким чином, слідуючи методиці лікування легендарного французького лікаря 17 століття Галлі Мат’є, який практикував поєднання мікстур з гарним жартом, бібліотекарі намагаються своїми бібліопроцедурами допомогти хлопчикам і дівчаткам швидше встати на ноги в прямому сенсі слова, наповнюючи їх енергією, позитивними емоціями та гарним настроєм.

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события