Виставка малюнків в стилі аніме

19.03.2018 г.Виставка малюнків в стилі аніме

Виставка малюнків в стилі аніме

У Мобільній галереї «Світ захоплень» Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка 17 березня відкрилася нова оригінальна виставка – малюнки в стилі аніме. Шанувальники японської анімації, що прийшли на вернісаж, познайомилися з автором творчих робіт – юною маріупольчанкою Аурою Лазаревою. Її 50 малюнків, що представлені в експозиції, виконані гелєвою ручкою і кольоровими олівцями. Аурі дуже добре вдається найголовніше для аніме – промальовування емоцій, почуттів персонажів.

Образотворче мистецтво Аурі Лазаревій викладає в дитячо-юнацькому клубі ім. В. Попенченко Галина Гарькіна-Рудзят, член Національної спілки художників України. Галина похвалила талановиту ученицю і привітала її з першою персональною виставкою, побажавши натхнення, творчої енергії, стійкості. А Ілона Архангельська, керівник ГО "Клуб любителів японської культури", яка також була присутня на вернісажі, подарувала юній художниці сувенірну чашку "Я люблю аніме" і запросила до свого клубу.

Святкового настрою додала музика композиторів Я. Міягава і Yiruma, що звучала в прекрасному виконанні викладачів музичної школи №5 Юлії Вострової (фортепіано) і Олександри Зверяєвої (флейта). А ще гості Мобільної галереї переглянули невеличкий відеоролик про історію японської анімації та практично всі були дуже здивовані, дізнавшись, що відоме аніме «Кацудо сясін» було створено понад століття тому – в 1907 році!

На згадку про виставку в Мобільній галереї «Світ захоплень» Аурі Лазаревій бібліотекарі подарували персональний буклет.

 Свято вдалось!

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
Концерт музыкальной школы №5
01.02.2019   Подробно
Відбулось урочисте відкриття виставки «Військово-польовий Арт»
30.01.2019   Подробно


Все события