Виставка малюнків в стилі аніме

19.03.2018 г.Виставка малюнків в стилі аніме

Виставка малюнків в стилі аніме

У Мобільній галереї «Світ захоплень» Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка 17 березня відкрилася нова оригінальна виставка – малюнки в стилі аніме. Шанувальники японської анімації, що прийшли на вернісаж, познайомилися з автором творчих робіт – юною маріупольчанкою Аурою Лазаревою. Її 50 малюнків, що представлені в експозиції, виконані гелєвою ручкою і кольоровими олівцями. Аурі дуже добре вдається найголовніше для аніме – промальовування емоцій, почуттів персонажів.

Образотворче мистецтво Аурі Лазаревій викладає в дитячо-юнацькому клубі ім. В. Попенченко Галина Гарькіна-Рудзят, член Національної спілки художників України. Галина похвалила талановиту ученицю і привітала її з першою персональною виставкою, побажавши натхнення, творчої енергії, стійкості. А Ілона Архангельська, керівник ГО "Клуб любителів японської культури", яка також була присутня на вернісажі, подарувала юній художниці сувенірну чашку "Я люблю аніме" і запросила до свого клубу.

Святкового настрою додала музика композиторів Я. Міягава і Yiruma, що звучала в прекрасному виконанні викладачів музичної школи №5 Юлії Вострової (фортепіано) і Олександри Зверяєвої (флейта). А ще гості Мобільної галереї переглянули невеличкий відеоролик про історію японської анімації та практично всі були дуже здивовані, дізнавшись, що відоме аніме «Кацудо сясін» було створено понад століття тому – в 1907 році!

На згадку про виставку в Мобільній галереї «Світ захоплень» Аурі Лазаревій бібліотекарі подарували персональний буклет.

 Свято вдалось!

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события