Веселі бібліопроцедури з бібліотекою ім. О.С. Серафимовича

28.02.2018 г.Веселі бібліопроцедури з бібліотекою ім. О.С. Серафимовича

Веселі бібліопроцедури з бібліотекою ім. О.С. Серафимовича

«Створи добро і хоч в воду його кинь – воно не пропаде!» - сказав відомий вірменський письменник Ованес Туманян устами риби в своїй казці. Нам же ці слова відомі в трохи іншій мультяшній інтерпретації: «Роби добро і кидай його в воду!». Саме під таким девізом продовжують брати участь в благодійному марафоні «Добро Ти» співробітники бібліотеки ім. О.С. Серафимовича, ініційованому громадською організацією «Студія соціальної взаємодії «МИ ПОРУЧ».

22 лютого бібліотекарі організували цікаві ігрові бібліопроцедури для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому травматологічному відділенні МЛ № 3.

Незважаючи на те, що багато дітлахів через серйозні травми були буквально прикуті до ліжка, грали вони з великим задоволенням. Пальчиковий твістер, різноманітні бродилки, малювання по клітинках, казкові пазли, логічні вікторини – все у дітей викликало радісний інтерес. Особливим успіхом, навіть уже у «зовсім дорослих» пацієнтів, користувався майстер-клас з виготовлення «грошового мішечка» - чудового декору-подарунка мамам до наступаючого весняного свята.

Дві години пролетіли непомітно, і бібліотекарі, залишаючи хлопців та дівчаток, порадували їх ще і нехитрими солодощами, а у відповідь почули від батьків теплі слова подяки та побажання організовувати подібні заходи якомога частіше.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события