«Вечір з англійською у неділю»

26.02.2018 г.«Вечір з англійською у неділю»

25 лютого відбулось чергове засідання клубу «Вечір з англійською у неділю». Робота клубу проходить в рамках реалізації проекту «MRPLife: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось».

На засіданні члени клубу продовжили знайомство з адміністративно-політичними частинами Великобританії. На цьому засіданні члени клубу знайомилися з Уельсом:  його історією, природою, символами, особливостями валлійського мови. Паралельно з розповіддю про Уельс демонструвалися ролики з прекрасними пейзажами цієї країни. Присутні прослухали гімн валлійців «Land of my Fathers».

Засідання клубу відвідали гості – молоді люди з США, Норвегії та Вірменії. Вони спілкувалися з членами клубу, задавали питання, самі відповідали на питання. Звичайно, в день завершення Зимових Олімпійських ігор говорили і про спорт, зокрема, про те, що Олімпійська збірна з Норвегії посіла перше місце за кількістю медалей, що було особливо приємно представнику цієї країни.

Спілкування з носіями мови завжди буває дуже корисним, дозволяє кожному оцінити свій рівень знань, допомагає долати мовний бар'єр.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события