Зустрілися з відомим маріупольським поетом Сергієм Олександровичем Катасоновим

05.02.2018 г.Зустрілися з відомим маріупольським поетом Сергієм Олександровичем Катасоновим

«Ліричний. Повчально. Смішно»

 Поетична мова, насичена яскравими образами, видовищна, барвиста і сприймається, як пісня. Давно доведено, що дитині, яка знає велику кількість віршів у ранньому віці, в подальшому житті набагато простіше даються будь-які знання і такі діти демонструють кращі показники в навчанні.

У дитячій бібліотеці ім. О.С. Пушкіна читачі, члени клубу «Зачітайка» (спільний проект бібліотеки і учнів 3-а класу спеціалізованої школи №40 ім. Є. Мисько, класний керівник О.С. Замуруева) зустрілися з відомим маріупольським поетом Сергієм Олександровичем Катасоновим. Він єдиний в Маріуполі поет, який пише байки. Є в його творчості і сторінки для дітей, які він присвячує своїм улюбленим онучкам.

Діти активно готувалися до зустрічі: вчили найбільш вподобані вірші, підготували відеопрезентацію за творчістю поета і задавали несподівані запитання під час інтерв'ю. Наприклад, чи смикав  Сергій Олександрович в дитинстві дівчаток за кіски, на що поет відверто зізнався, що й досі смикає за кіски своїх онучок.

Особливим сюрпризом для гостя стала інсценівка хлопцями та дівчатами байки І.А. Крилова «Стрекоза и муравей». До речі, поетом було написано продовження про подальші пригоди бабки-стрибунця в Європі.

Веселий, привабливий, самокритичний і іронічний Сергій Олександрович Катасонов зачарував усіх членів клубу «Зачітайка» читанням своїх чудових віршів і вмінням спілкуватися з дітьми.


ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события