Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

01.02.2018 г.Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

                                          

  До 100-річчя вшанування пам’яті героїв Крут в МПК „Чайка” пройшла година – реквієм „ Життя , віддане під Крутами”. Вчителі, учні 8-11 класів ЗОШ №31, представники МПК „Чайка” та працівники бібліотеки ім. А.П. Чехова  згадали події 29 січня 1918 року, усвідомили суть трагедії.

 Під час демонстрації відеоролик „Їх було 300” бібліотекарі розповіли про історичні події, які підштовхнули студентів та гімназистів взяти у свої майже дитячі руки зброю, щоб захищати  столицю молодої держави. Пісня „Балада про Крути”, у виконанні дівчат 6 класу ЗОШ №31, переконала в небайдужості сучасної молоді до подвигу своїх однолітків.

 Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Завдяки відео з реконструкцією бою під Крутами учні 8-11 класів змогли детально ознайомитись, як, майже незнайомі з військовою справою, юнаки захищали підступи до Києва.  На  екрані оживали ті непоправні події, де матері обіймали своїх загиблих синів, де студенти в останнє співали гімн України, де патріоти йшли у бій, розуміючи - столицю захищати нікому. Учні  Ігор Доценко, Федір Кудінов, Ольга Коломієць виконали вірші, присвячені героям Крут.

 Бібліотекарі провели паралель між подіями, які відбулися 100 років тому, та війною на Донбасі і підкреслили, що свобода та незалежність нашої країни залежить від кожного українця.

 Протягом усього заходу учні бачили на екрані імена та прізвища тих, хто був похований на Аскольдовій могилі. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували героїв тієї історичної події.

 

 

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события