Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

01.02.2018 г.Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

Година – реквієм „Життя, віддане під Крутами”

                                          

  До 100-річчя вшанування пам’яті героїв Крут в МПК „Чайка” пройшла година – реквієм „ Життя , віддане під Крутами”. Вчителі, учні 8-11 класів ЗОШ №31, представники МПК „Чайка” та працівники бібліотеки ім. А.П. Чехова  згадали події 29 січня 1918 року, усвідомили суть трагедії.

 Під час демонстрації відеоролик „Їх було 300” бібліотекарі розповіли про історичні події, які підштовхнули студентів та гімназистів взяти у свої майже дитячі руки зброю, щоб захищати  столицю молодої держави. Пісня „Балада про Крути”, у виконанні дівчат 6 класу ЗОШ №31, переконала в небайдужості сучасної молоді до подвигу своїх однолітків.

 Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Завдяки відео з реконструкцією бою під Крутами учні 8-11 класів змогли детально ознайомитись, як, майже незнайомі з військовою справою, юнаки захищали підступи до Києва.  На  екрані оживали ті непоправні події, де матері обіймали своїх загиблих синів, де студенти в останнє співали гімн України, де патріоти йшли у бій, розуміючи - столицю захищати нікому. Учні  Ігор Доценко, Федір Кудінов, Ольга Коломієць виконали вірші, присвячені героям Крут.

 Бібліотекарі провели паралель між подіями, які відбулися 100 років тому, та війною на Донбасі і підкреслили, що свобода та незалежність нашої країни залежить від кожного українця.

 Протягом усього заходу учні бачили на екрані імена та прізвища тих, хто був похований на Аскольдовій могилі. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували героїв тієї історичної події.

 

 

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события