День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

01.02.2018 г.День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

       До Дня народження українського майстра казок та пригодницьких історій співробітники дитячої бібліотеки ім. В. Нестайка провели День письменника «В гості до Всеволода Нестайка».

      «Всі ми любимо Нестайка» - таким щирим вигуком почався літературний ранок «Це не вигадка, не байка - всі ми любимо Нестайка» для учнів 5 класу ЗОШ №68, класний керівник В.М. Небрат. Бібліотекар розповіла про дитячого письменника і запропонувала хлопцям конкурс пантоміми. З жартами і сміхом гравці зображували найвідоміших героїв творів Всеволода Зіновійовича.

     На книжковій виставці «88 Нестайко: спогади про сонечколюба» були представлені книги, листи письменника співробітникам бібліотеки і унікальні фотографії, надані дочкою Оленою Всеволодівною. Продовжила свято весела фотосесія з героями книги «Тореадори з Васюківки». Одягнувши Чарівні окуляри, з однойменного оповідання, школярі бажали один одному і всім людям добра, миру, здоров'я.

         Під час конкурсу «Веселі герої творів Всеволода Нестайка», діти з задоволенням розфарбовували картинки і робили вироби. Переможницею стала Іра Товарницька (ЗОШ №68, 9 клас) за творчу роботу за оповіданням «Пригоди в кукурудзі».

        Добрі побажання написали діти на флепчарті на адресу сім'ї письменника. Закінчилося свято веселим чаюванням.ФотоДругие отчеты

Святкування української Масляної
16.02.2018   Подробно
Інформаційна година „В'ячеслав Чорновіл жив і боровся для України і за Україну”
16.02.2018   Подробно
Інформаційна година „В'ячеслав Чорновіл жив і боровся для України і за У
16.02.2018   Подробно
Web-огляд «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова ...»
16.02.2018   Подробно


Все события