День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

01.02.2018 г.День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

День письменника «На гостини до Всеволода Нестайка»

       До Дня народження українського майстра казок та пригодницьких історій співробітники дитячої бібліотеки ім. В. Нестайка провели День письменника «В гості до Всеволода Нестайка».

      «Всі ми любимо Нестайка» - таким щирим вигуком почався літературний ранок «Це не вигадка, не байка - всі ми любимо Нестайка» для учнів 5 класу ЗОШ №68, класний керівник В.М. Небрат. Бібліотекар розповіла про дитячого письменника і запропонувала хлопцям конкурс пантоміми. З жартами і сміхом гравці зображували найвідоміших героїв творів Всеволода Зіновійовича.

     На книжковій виставці «88 Нестайко: спогади про сонечколюба» були представлені книги, листи письменника співробітникам бібліотеки і унікальні фотографії, надані дочкою Оленою Всеволодівною. Продовжила свято весела фотосесія з героями книги «Тореадори з Васюківки». Одягнувши Чарівні окуляри, з однойменного оповідання, школярі бажали один одному і всім людям добра, миру, здоров'я.

         Під час конкурсу «Веселі герої творів Всеволода Нестайка», діти з задоволенням розфарбовували картинки і робили вироби. Переможницею стала Іра Товарницька (ЗОШ №68, 9 клас) за творчу роботу за оповіданням «Пригоди в кукурудзі».

        Добрі побажання написали діти на флепчарті на адресу сім'ї письменника. Закінчилося свято веселим чаюванням.ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события