Великий День ЗЛУКИ

22.01.2018 г.Великий День ЗЛУКИ

                                                                                                             Все, що мріялось віками,

                                                                                                            Сповнилось, настало !

                                                                                                             « Ще не вмерла Україна» -

                                                                                                             Гордо  прозвучало.

Кожен свідомий українець повинен знати та відзначати національні свята нашої країни, адже це історія нашого чарівного краю, без якої б не було ані теперішнього, ані майбутнього.

Ми живемо в незалежній і суверенній країні. Але шлях до нашої незалежності був дуже довгим і тернистим. Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. На уроці-роздумі, що відбувся у бібліотеці імені Лесі Українки згадали, чому це свято ми відзначаємо саме цього дня.

22 січня 1919 року збулась споконвічна мрія мільйонів українців – об’єднались «…століттями відiрванi одна від одної частини єдиної України, Захiдноукраїнська Народна Республiка (Галичина, Буковина Угорська Русь) i Надднiпрянська Велика Україна…» (уривок з тексту Акта Злуки). Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.  На святково прибраній у жовто-сині стрічки та прапори Софіївській площі лiдери УНР і повноважна делегація ЗУНР заявили про свiй намiр збудувати єдину соборну Українську державу – на багатолюдному віче вони проголосили Акт Злуки. У цей день згадують наші краяни й іншу важливу історичну подію, яка відбулась того ж 22 січня, але на рік раніше (1918р.)  – прийняття IV Універсалу УЦР, який проголошував повну незалежність УНР.

На жаль ще багато років Україна не могла стати самостійною, незалежною та соборною, хоча було немало героїчних  спроб зробити її такою.

 І сьогодні  усі громадяни незалежної України вірять, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

 Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

 Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

 

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события