Великий День ЗЛУКИ

22.01.2018 г.Великий День ЗЛУКИ

                                                                                                             Все, що мріялось віками,

                                                                                                            Сповнилось, настало !

                                                                                                             « Ще не вмерла Україна» -

                                                                                                             Гордо  прозвучало.

Кожен свідомий українець повинен знати та відзначати національні свята нашої країни, адже це історія нашого чарівного краю, без якої б не було ані теперішнього, ані майбутнього.

Ми живемо в незалежній і суверенній країні. Але шлях до нашої незалежності був дуже довгим і тернистим. Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. На уроці-роздумі, що відбувся у бібліотеці імені Лесі Українки згадали, чому це свято ми відзначаємо саме цього дня.

22 січня 1919 року збулась споконвічна мрія мільйонів українців – об’єднались «…століттями відiрванi одна від одної частини єдиної України, Захiдноукраїнська Народна Республiка (Галичина, Буковина Угорська Русь) i Надднiпрянська Велика Україна…» (уривок з тексту Акта Злуки). Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.  На святково прибраній у жовто-сині стрічки та прапори Софіївській площі лiдери УНР і повноважна делегація ЗУНР заявили про свiй намiр збудувати єдину соборну Українську державу – на багатолюдному віче вони проголосили Акт Злуки. У цей день згадують наші краяни й іншу важливу історичну подію, яка відбулась того ж 22 січня, але на рік раніше (1918р.)  – прийняття IV Універсалу УЦР, який проголошував повну незалежність УНР.

На жаль ще багато років Україна не могла стати самостійною, незалежною та соборною, хоча було немало героїчних  спроб зробити її такою.

 І сьогодні  усі громадяни незалежної України вірять, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

 Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

 Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

 

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-01-29   Подробно


Все события