«Атлас світу для сліпих та людей з вадами зору»

22.12.2017 г.«Атлас світу для сліпих та людей з вадами зору»

20 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулась зустріч, організована в рамках  співпраці з польською  громадською організацією Fundacja  Ari Aria (координатор проектів для людей з вадами зору в Україні Малгожата Зубер).

В зустрічі взяли участь бібліотекарі, представники професорсько-викладацького складу кафедри культурології та інформаційної діяльності Маріупольського державного університету (завідувач Г.І. Батичко), студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та активісти маріупольського УТОСу (заступник голови УТОС О. Кочетова та С. Легков). В подарунок  від  польської  громадської організації Fundacja  Ari Aria бібліотека і УТОС отримали «Атлас світу для сліпих та людей з вадами зору» («Atlasy świata dla niewidomych i słabowidzących»), надрукований рельєфно-крапковим тактильним шрифтом.

«Атлас світу для сліпих та людей з вадами зору» – це сучасний атлас для дорослих та молоді, що навчається. Він складається з 38 файлів, розділених на дві тематичні частини. В комплект входить CD, що містить озвучені описи всіх карт та іншу корисну інформацію. Перша частина «Атласу» присвячена природним і соціально-економічним питанням, містить 23 карти. Друга частина, яка складається з 15 карт, – це огляд рельєфу та політичний розподіл континентів.

Географічні, геополітичні та соціальні знання, отримані при користуванні атласом, необхідні людям з вадами зору для адаптації в суспільстві, формування уявлень про економічні, політичні та культурні явища, що відбуваються в сучасному світі.

Маріупольці вдячні польській громадській організації Fundacja Ari Ariа за розуміння  проблем  людей з вадами зору, сприяння покращенню якості їх освіченості та інформаційну підтримку.

Довідка: «Атлас світу для сліпих та людей з вадами зору» виграв у 2012 році три призи – два національні, від Асоціації польських картографів, та один – від Міжнародної картографічної асоціації в Дрездені. Головний офіс геодезії та картографії вже більше 30 років розробляє та публікує спеціальні карти для сліпих та людей з вадами зору.

 

 

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события