Свято талановитого читача

20.12.2017 г.Свято талановитого читача

Свято талановитого читача

           Ось і дочекалася дітвора Дня святого Миколая. Дядько Миколай завітав до Центральної дитячої бібліотеки на свято талановитого читача, щоб привітати переможців та учасників міжрегіонального конкурсу «Книжкові майстри «Моя Україна». Створити святковий настрій святому Миколаю допомагали помічники Сніговик та потішне Оленя. Під веселу музику, діти взяли активну участь в розвеселих розвагах. Атмосфера в бібліотеці була неймовірна, скрізь було чути дитячий галас та сміх, а на прощання діти заспівали пісень з святим Миколаєм та його помічниками.

А потім відбулося нагородження дипломами та подарунками переможців конкурсу на кращу книжку-саморобку «Книжкові майстри «Моя Україна». В конкурсі прийняли участь 58 користувачів дитячих бібліотек нашого міста віком від 6 до 16 років.  На конкурс приймали як індивідуальні, так і колективні роботи зроблені власноруч із лише рукописними власними прозовими чи поетичними творами. Роботи наших читачів мали оригінальний дизайн і були виконані в різних техніках. Авторитетне журі відзначило 23 найкращі книжки-саморобки, а 5 най-найкращих робіт вже 21 грудня будуть представлені на виставці робіт-переможців в м. Полтава. Дітям подарували солодощі та книги з серії «Життя видатних дітей».

На дітей чекав ще один приємний сюрприз – їх запросили до солодкого столу, організованого працівниками Центральної дитячої бібліотеки та давнім другом бібліотеки Юрієм Тельбізовим.

Хотілося б подякувати ще однім друзям дитячих бібліотек , працівникам ПК «Молодіжний» Івент-школі «Люди та свята» (керівник Тетяна Живолуга) за допомогу в організації свята. 

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события