Свято Миколая Чудотворця

19.12.2017 г.Свято Миколая Чудотворця

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найрадіснішим для дорослих і дітей є Свято МиколаяЧудотворця.

Часто ми пов’язуємо Свято Миколая тільки з подарунками і забуваємо про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками.

Святий Миколай (або Ніколаус) - це реальна історична особа - візантійський єпископ, що прославився своєю любов'ю до дітей і допомогою бідним, він один із найшанованіших святих церкви - чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

До цього свята, представники Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського підготували історичну довідку «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай» для учасників Народного клубу любителів вишивки «Рушничок». Бібліотекарі докладали всіх зусиль, щоб  ця доповідь була  цікавою та надихаючою. А також вкотре мали змогу зігріти присутніх теплом щирого  спілкування і обдарувати побажаннями.

Засідання клубу продовжилось в бурхливому руслі обміну знаннями та навичками, веселими дружніми діалогами. Члени клубу активно використовували бібліотечні матеріали схем вишивок, в’язання, плетіння.

Кожний учасник-митець вважав за потрібне продемонструвати свої унікальні вироби до Новорічних свят: маленьких чудернацьких гномиків, дідів Морозів, веселих собачок, святкові прикраси, вишиті картини на різдвяну тематику, кольє з бісеру та ін.

Сподіваємося, що казковий настрій збережеться надовго, а свята будуть незабутніми. Бажаємо, щоб у кожну оселю, до кожної людини прийшло справжнє диво.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события