«Нейрокомпьютерные интерфейсы»

28.11.2017 г.«Нейрокомпьютерные  интерфейсы»

В Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського відбулось чергове засідання Психологічного клубу. Тема заходу - «Нейрокомпьютерные  интерфейсы».     

Подивившись відеопрезентацію, присутні ознайомились з сенсаційними науковими відкриттями, були розглянуті і обговорені матеріали з області нейро-технічного протезування й створення біотехнічних систем, використовування нано-комп’ютерних технологій у біологічній природі людини та ще багато цікавого. Адже всім зрозуміло, що скоро світ зміниться до невпізнання. Але чи вийде у більшості людей звикнути до цих змін? Нікому точно невідомо, що буде відбуватися з людством, після того як в руках людей опиняться технології, можливості яких безмежні.

Учасники клубу спробували уявити собі майбутнє, дізнатися, як змінить світ прискорення технологічного прогресу, і намалювати шлях, яким може піти еволюція.

Під час засідання були висловленні різні точки зору, виникло багато питань та дискусій на цю неоднозначну тему.

Бібліотека має багато літератури з психології, соціології та інших галузей.

Наступне засідання Психологічного клубу відбудеться в читальному залі 9 грудня об 11.00 годині. Запрошуємо всіх бажаючих!
Другие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события