Україна пам’ ятає, світ визнає

27.11.2017 г.Україна пам’ ятає, світ визнає

Україна пам’ ятає, світ визнає.

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в бібліотеці ім. Лесі Українки пройшов урок   пам’ яті «Україна пам’ ятає, світ визнає».  До бібліотеки завітали учні 51 групи ММТЛ на чолі з викладачем історії Валентиною Кірпічніковою, постійні читачі бібліотеки та наші друзі із центру «Опіка» комбінату  ім. Ілліча. Почесним гостем на зустрічі був депутат Верховної Ради України, давній друг нашої бібліотеки Сергій Матвієнков.

       Провідний бібліотекар Олена Дорохова розповіла присутнім про три голодомори, які довелося пережити українцям. Голодомору 1932-1933 років була присвячена особлива увага. Причини, наслідки, страшна статистика тих років – кожний громадянин України повинен знати масштаб тієї трагедії, внаслідок якої в мирний час на своїй землі померли страшною смертю мільйони українців,зникли з мапи України сотні тисяч сіл  і хуторів.

       З повагою слухачі заходу слухали спогади Сергія Матвієнкова про голодомор в Україні, його бачення того, що відбувалося  і відбувається в Україні  зараз. Бібліотекарі висловили подяку депутату за передплату на періодичні видання для бібліотеки на наступний 2018 рік.

       Учениця  52 групи ліцею Ганна Андрющук розповіла присутнім про голодомор в Маріуполі, а Еліна Равлюк прочитала вірш «Запали свічу». Усім присутнім було запропоновано прийняти участь у  Всеукраїнській акції «Запали свічку» і пом’янути хвилиною мовчання жертви голодоморів. Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события