Етнографічна вітальня «Країна в якій я живу – Івано–Франківщина»

27.11.2017 г.Етнографічна вітальня «Країна в якій я живу –  Івано–Франківщина»

Етнографічна вітальня «Країна в якій я живу –

Івано–Франківщина»

 

В рамках творчого проекту «Щоб у серці жила Україна» в дитячій бібліотеці ім. І.Я. Франка пройшла етнографічна вітальня «Країна в якій я живу – Івано-Франківщина» для учнів 7-А класу ЗОШ №4 (класний керівник Мазепа Л.В.).

Школярів познайомили з історичним минулим Івано–Франківщини, з культурною спадщиною карпатського краю, з традиціями і обрядами гуцульської землі. Велику зацікавленість діти виявили до опришківства, яке тривало майже 4 століття. Подвиги народних месників, легенди, пісні та перекази про них досі зберігає народна пам’ять.  

Івано-Франківщина славиться багатьма відомими літературними іменами, тому для читачів була підготовлена  книжкова виставка творів відомих письменників, уродженців краю: Івана Франка, Ольги Кобилянської, Василя Стефаника, Юрія Андруховича, Дмитра Павличка, Івана Малковича.

З задоволенням діти подивились відеоролик про Гуцульщину, її чудову, неповторну природу. Скелі Довбуша, гора Говерла, грязьові вулкани – це тільки мала частина чудес рідної української землі.


 

                                                                             Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события