Майстер-клас з техніки декупаж

27.11.2017 г.Майстер-клас з техніки декупаж

Найлегший спосіб досягти приголомшливого результату при створенні ексклюзивних і ефектних предметів для інтер'єру «ручної роботи» без тривалої художньої підготовки – це познайомитися з декупажем.  Декупаж – техніка декорування різних предметів, вона заснована на приєднанні малюнка, картини або орнаменту (зазвичай вирізаного) до предмету і далі покритті отриманої композиції лаком заради збереження, довговічності й особливого візуального ефекту.

25 листопада для громади проекту "MrpLife: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» пройшов майстер-клас з техніки декупаж.

Свій майстер-клас бібліотекар О. Підлужна розпочала з презентації книжкової виставки «Рукоділля в радість», яка повністю присвячена рукоділлю й іншим хобі, пов'язаним з виготовленням чого-небудь своїми руками. На виставці була представлена  література з різних технік рукоділля з фондів бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Бібліотекар розповіла громаді проекту про історію, види і стилі техніки декупажу. Отримавши теоретичні знання учасники майстер-класу дружно взялися за практику.

Найбільш поширеним матеріалом в декупажу є тришарова серветка, тому в багатьох країнах цей вид рукоділля отримав назву «серветкова техніка».            Ви ще сумніваєтеся, що за допомогою паперових серветок можна подарувати нове життя старим предметів інтер'єру? А даремно!!! Учасники майстер-класу довели зворотне і перетворили звичайні бляшані баночки, скляні пляшечки і старі керамічні вироби в твори мистецтва. Для цього кожен вибрав для себе найкращий малюнок на серветці і вирізав його, розділивши серветку на шари. Потім наклали вирізаний мотив на основу, покрили двома шарами клею, просушуючи кожен. За допомогою акрилових фарб і гліттера прикрасили роботу і додали лак.

Вуаля! Приголомшливий подарунок готовий! А головне, що завдяки цій техніці, можна давати друге життя будь-яким набридли предметів інтер'єру.Другие отчеты

Хрещення Господнє зустрічаємо!
21.01.2019   Подробно
Пост-реліз прес-брифінгу з нагоди старту проекту «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?»
18.01.2019   Подробно
Майстер-клас «Пряники Різдва»
14.01.2019   Подробно
Година історії «Різдвяні колядки»
08.01.2019   Подробно


Все события