Майстер-клас з техніки декупаж

27.11.2017 г.Майстер-клас з техніки декупаж

Найлегший спосіб досягти приголомшливого результату при створенні ексклюзивних і ефектних предметів для інтер'єру «ручної роботи» без тривалої художньої підготовки – це познайомитися з декупажем.  Декупаж – техніка декорування різних предметів, вона заснована на приєднанні малюнка, картини або орнаменту (зазвичай вирізаного) до предмету і далі покритті отриманої композиції лаком заради збереження, довговічності й особливого візуального ефекту.

25 листопада для громади проекту "MrpLife: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» пройшов майстер-клас з техніки декупаж.

Свій майстер-клас бібліотекар О. Підлужна розпочала з презентації книжкової виставки «Рукоділля в радість», яка повністю присвячена рукоділлю й іншим хобі, пов'язаним з виготовленням чого-небудь своїми руками. На виставці була представлена  література з різних технік рукоділля з фондів бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Бібліотекар розповіла громаді проекту про історію, види і стилі техніки декупажу. Отримавши теоретичні знання учасники майстер-класу дружно взялися за практику.

Найбільш поширеним матеріалом в декупажу є тришарова серветка, тому в багатьох країнах цей вид рукоділля отримав назву «серветкова техніка».            Ви ще сумніваєтеся, що за допомогою паперових серветок можна подарувати нове життя старим предметів інтер'єру? А даремно!!! Учасники майстер-класу довели зворотне і перетворили звичайні бляшані баночки, скляні пляшечки і старі керамічні вироби в твори мистецтва. Для цього кожен вибрав для себе найкращий малюнок на серветці і вирізав його, розділивши серветку на шари. Потім наклали вирізаний мотив на основу, покрили двома шарами клею, просушуючи кожен. За допомогою акрилових фарб і гліттера прикрасили роботу і додали лак.

Вуаля! Приголомшливий подарунок готовий! А головне, що завдяки цій техніці, можна давати друге життя будь-яким набридли предметів інтер'єру.Другие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события