Літературна година "Ірена Роздобудько"

06.11.2017 г.Літературна година "Ірена Роздобудько"

Життя треба сприймати, як кіно.

 І менше роздумувати над тим,

що буде в наступній серії».

І. Роздобудько.

            Ірен Роздобудько – журналістка, сценарист, письменниця, ілюстратор, автор вже трьох десятків книг. За кількома її творами зняті художні фільми. Один з найвідоміших – роман "Ґудзик", екранізований в 2008 році.

           До 55-річчя української письменниці в бібліотеці ім. О.І. Купріна  відбулася літературна година «Ірена Роздобудько: орієнтири нашого життя». Захід відвідали учасники Територіального центру соціального обслуговування Лівобережного району. Зустріч проходила у вільній формі, звучали вірші, жива музика і, напевно, тому вона вийшла цікавою, щирою і навіть по-домашньому невимушеною.
           Завідувачка бібліотеки Н. Степанова познайомила гостей з життям і творчістю письменниці, представивши огляд літератури у книжкової виставки «Жіночий погляд Ірен Роздобудько». Учасникам літературної години була продемонстрована презентація «Сучасні українські письменники, яких варто прочитати», підготовлена ​​провідним бібліотекарем Т. Волковою.
             У чому ж полягає секрет популярності. Ірени Роздобудько? Відповідь проста – в її книгах, вона «своя», близька для жінок, чоловіків, літніх людей і для дітей.

 Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события