Літературна година "Ірена Роздобудько"

06.11.2017 г.Літературна година "Ірена Роздобудько"

Життя треба сприймати, як кіно.

 І менше роздумувати над тим,

що буде в наступній серії».

І. Роздобудько.

            Ірен Роздобудько – журналістка, сценарист, письменниця, ілюстратор, автор вже трьох десятків книг. За кількома її творами зняті художні фільми. Один з найвідоміших – роман "Ґудзик", екранізований в 2008 році.

           До 55-річчя української письменниці в бібліотеці ім. О.І. Купріна  відбулася літературна година «Ірена Роздобудько: орієнтири нашого життя». Захід відвідали учасники Територіального центру соціального обслуговування Лівобережного району. Зустріч проходила у вільній формі, звучали вірші, жива музика і, напевно, тому вона вийшла цікавою, щирою і навіть по-домашньому невимушеною.
           Завідувачка бібліотеки Н. Степанова познайомила гостей з життям і творчістю письменниці, представивши огляд літератури у книжкової виставки «Жіночий погляд Ірен Роздобудько». Учасникам літературної години була продемонстрована презентація «Сучасні українські письменники, яких варто прочитати», підготовлена ​​провідним бібліотекарем Т. Волковою.
             У чому ж полягає секрет популярності. Ірени Роздобудько? Відповідь проста – в її книгах, вона «своя», близька для жінок, чоловіків, літніх людей і для дітей.

 Другие отчеты

«Іноземні інвестиції в Україні. 1870–1918 рр. Частина ІІ. Франція»
07.08.2018   Подробно
Виставка маріупольської художниці Оксани Гнатишин «Вогонь та повітря»
03.08.2018   Подробно
Всесвітній день протидії торгівлі людьми
31.07.2018   Подробно
Відкриття персональної виставки живопису художника Володимира Кісіленко
30.07.2018   Подробно


Все события