Зустріч з поетесами «Коли вірші знаходять музику»

06.11.2017 г.Зустріч з поетесами «Коли вірші знаходять музику»

Зустріч з поетесами «Коли вірші знаходять музику».

 Мова поезії - мова піднесеного руху душі. Не всі говорять нею, але зрозуміти її може кожен. Під час осінніх канікул читачі дитячої бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, учні 7-А класу (класний керівник О.В. Тимченко) і учні 7-Б класу (класний керівник Н.С. Мухіна) СШ №40 ім. Е. Мисько, зустрілися з членами літературних клубів «Прометей» і «Сузір'я Ліри» - Тамарою  Легчіліною і Любов'ю  Козловою.

Вірші Тамари Семенівни публікуються в місцевих виданнях, входять до поетичних збірок «Душі чарівність ...», «Світанок», «Ти в серці моїм - єдина!» та інших. Вона брала участь в міських конкурсах на кращу пісню, присвячену місту Маріуполю. Діти з непідробним інтересом слухали поетесу. Особливо їх вразили гумористичні вірші, артистично прочитані Тамарою Легчіліною.
Любов Іванівна брала участь у багатьох міських творчих конкурсах. У 2016 році вона отримала подяку мера міста Маріуполя В.С. Бойченка за перемогу в міському конкурсі «Двір талантів». Поетеса познайомила присутніх з новими «осінніми» віршами і віршами, присвяченими семи  чудесам Маріуполя, а також  80-річчю СШ №40 ім. Е. Мисько.
Поетична творчість гостей бібліотеки глибоко зворушила наших  читачів. Діти сердечно подякували поетесам і щиро побажали їм натхнення.


 

 Другие отчеты

«Іноземні інвестиції в Україні. 1870–1918 рр. Частина ІІ. Франція»
07.08.2018   Подробно
Виставка маріупольської художниці Оксани Гнатишин «Вогонь та повітря»
03.08.2018   Подробно
Всесвітній день протидії торгівлі людьми
31.07.2018   Подробно
Відкриття персональної виставки живопису художника Володимира Кісіленко
30.07.2018   Подробно


Все события