День української писемності

06.11.2017 г.День української писемності

Українська мова солов’їна …Приємна слухові найвибагливішого музиканта своєю мелодійністю та гідна подиву досвідченого лінгвіста своєю довершеністю й розмаїтістю форм… Слово нашої мови вписано золотими літерами на скрижалях уселюдської духовності, воно освячене тисячоліттями, зміцнене й розвинене генієм наших світочів. Кожне нове покоління українців складало до рідної мови, наче до великої багатої скарбівні, найдорожче та найцінніше зі своїх інтелектуальних і духовних набутків. Й серед наших сучасників є люди, які покладають усі сили своєї душі на збереження, помноження та поширення скарбів рідної української мови.

Напередодні великого свята, Дня української писемності та мови, до Центральної дитячої бібліотеки завітали шановні гості – маріупольська поетка Надія Умриш та Богдан Коваль, маріупольський поет і бард.

На зустрічі панувала дуже тепла та душевна атмосфера, яка виникла завдяки чарівним рядкам української поезії. Пані Надія залюбки читала свої вірші, такі відверті та щирі, просякнуті любов’ю до рідної землі, до свого народу, до своєї країни.

Дуже гармонійно влилися в канву зустрічі пісні Богдана Коваля, поета, музиканта, композитора, відомого не тільки в Маріуполі, а й за його межами. Його зворушлива манера виконання не залишила байдужим нікого з присутніх.

З великою вдячністю та шаною зустріли читачі та співробітники бібліотеки своїх дорогих гостей. А пані Надія із задоволенням поділилась секретами своєї творчості з нашими юними талановитими дітьми й дала майстер-клас з написання віршів саме українською мовою.

Доки є серед нас такі небайдужі ентузіасти, люди, які вкладають любов свого серця у збереження та розвиток рідної мови – буде жити народ, буде жити нація!


Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события