Розважальна програма «Перший раз в гостях у нас»

02.11.2017 г.Розважальна програма «Перший раз в гостях у нас»

Розважальна програма «Перший раз в гостях у нас»

 

31 жовтня на осінніх канікулах в дитячій бібліотеці ім. В. Нестайка для читачів, учнів СШ №5 I-III ст. 1-Б класу (класний керівник Шаповал Олена Анатоліївна), провели розважальну програму «Перший раз в гостях у нас».

Бібліотекарі разом з дітьми здійснили подорож по бібліотеці, познайомилися з її історією. Адже в цьому році у бібліотеки ювілей - їй 50 років.

За ці роки в гостях у бібліотеки побувало багато казкових і літературних героїв: Червона Шапочка, Оле-Лукойє, Снігова королева, Баба-Яга, листоноша Пєчкін, Сімка, Незнайка, Федора, Шапокляк, Мері Поппінс, цар Горох та інші. Ось і сьогодні після чарівних слів «Фрекс, Бекс, Мекс» до дітлахів прийшла Добра чарівниця зі своєю помічницею. Разом з бібліотекарями вони провели:
 
- казкову вікторину від Доброї Чарівниці;
- гру-перетворення «Ці забавні звірі»;
- конкурс чарівних слів і заклинань;
- рухливі ігри «Шарик-повелитель» і «Пташки в будиночках»;
- відому всім гру «Зіпсований телефон»
Хлопчики та дівчатка із задоволенням взяли участь у творчому конкурсі малюнків. Коли ще можна помалювати на підлозі в бібліотеці ?! Звичайно, на канікулах! Всі малюнки були чудові, за них школярі отримали приз - кольорову крейду.
А ще юні читачі познайомилися з новими книгами абонемента і журнальними новинками читального залу, потім пограли в ігровій кімнаті; пострибали на скакалці, покрутили обруч, пограли в свінгбол. Наприкінці програми було традиційне фото на пам'ять.
Ми сподіваємося, що перші відвідини нашої бібліотеки надовго запам'ятаються першокласникам, і вони стануть нашими кращими читачами!
 


Другие отчеты

Хрещення Господнє зустрічаємо!
21.01.2019   Подробно
Пост-реліз прес-брифінгу з нагоди старту проекту «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?»
18.01.2019   Подробно
Майстер-клас «Пряники Різдва»
14.01.2019   Подробно
Година історії «Різдвяні колядки»
08.01.2019   Подробно


Все события