Переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

02.11.2017 г.Переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

Визначені переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

 

            Визначені переможці І етапу міської мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура». Нагадаємо, що протягом двох місяців в Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка працювала виставка виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура». Вона присвячена Року Японії в Україні і проходить в рамках обласної мистецької акції «Квітуча Сакура». Організатором акції є Донецький обласний учбово-методичний центр культури під патронатом Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. Організатором І етапу виступив департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.

            В «Квітучій Сакурі» прийняли участь діти віком від 9 до 17 років - вихованці гуртків, студій, творчих об’єднань декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та учні навчальних закладів та шкіл естетичного виховання м.Маріуполя. Всі роботи, представлені на виставці, – за японською тематикою, дуже цікаві й навіть дивовижні, бо дитяча фантазія, як завжди, не має меж. Тут і художня обробка паперу (квілінг і орігамі), і ліплення з пластиліну, і флористика, і бісероплетіння, і валяння з шерсті, і живопис.

Поважні члени журі визначили переможців в Номінаціях:«Ужиткове та декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» в двох вікових категоріях.

Переможці  І етапу міської мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура»   нагороджені дипломами департаменту культурно-громадського розвитку  міської ради. Подяками заохочені зовсім юні учасники акції: Андрєєва Єва за роботу «Листопад» та Крижановська Аліса «Мгновение весны». Як оригінальну визначено роботу «Листівка» Горяєвої Катерини.  

Переможці приймуть участь в  ІІ етапі мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура» в м.Краматорськ, що триватиме до кінця листопада місяця. Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік
20.11.2018   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік
20.11.2018   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік
20.11.2018   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік
20.11.2018   Подробно


Все события