Переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

02.11.2017 г.Переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

Визначені переможці І етапу акції «Квітуча Сакура».

 

            Визначені переможці І етапу міської мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура». Нагадаємо, що протягом двох місяців в Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка працювала виставка виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура». Вона присвячена Року Японії в Україні і проходить в рамках обласної мистецької акції «Квітуча Сакура». Організатором акції є Донецький обласний учбово-методичний центр культури під патронатом Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. Організатором І етапу виступив департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.

            В «Квітучій Сакурі» прийняли участь діти віком від 9 до 17 років - вихованці гуртків, студій, творчих об’єднань декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та учні навчальних закладів та шкіл естетичного виховання м.Маріуполя. Всі роботи, представлені на виставці, – за японською тематикою, дуже цікаві й навіть дивовижні, бо дитяча фантазія, як завжди, не має меж. Тут і художня обробка паперу (квілінг і орігамі), і ліплення з пластиліну, і флористика, і бісероплетіння, і валяння з шерсті, і живопис.

Поважні члени журі визначили переможців в Номінаціях:«Ужиткове та декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» в двох вікових категоріях.

Переможці  І етапу міської мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура»   нагороджені дипломами департаменту культурно-громадського розвитку  міської ради. Подяками заохочені зовсім юні учасники акції: Андрєєва Єва за роботу «Листопад» та Крижановська Аліса «Мгновение весны». Як оригінальну визначено роботу «Листівка» Горяєвої Катерини.  

Переможці приймуть участь в  ІІ етапі мистецької акції декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Сакура» в м.Краматорськ, що триватиме до кінця листопада місяця. Другие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события