Фільм-фентезі «СТОРОЖОВА ЗАСТАВА»

27.10.2017 г.Фільм-фентезі «СТОРОЖОВА ЗАСТАВА»

Маріупольці, а саме сценарист  Ярослав  Войцешек  і  композитор Владлен Пупков (вихованці  КПМНЗ «Школа мистецтв» м.Маріуполя), створили новітній Фільм-фентезі «СТОРОЖОВА ЗАСТАВА», який наразі транслюється в кінотеатрах м.Маріуполя у жовтні-листопаді 2017 року

Кіностудія «Kinorob» представила Державному агентству України з питань кіно фільм-фентезі нового покоління «Сторожова застава», що став одним із переможців п’ятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку.

«Сторожова Застава» є дебютною повнометражною роботою режисера Юрія Ковальова.   Продюсери – Єгор Олесов та Юрій Прилипко, сценаристи – Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов. Оператором картини є Юрій Король. Композитори – Владлен Пупков та Сергій Сідоров. Стрічка знята за мотивами книги Володимира Рутківського.

Головні ролі у фільмі виконали: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Єржан Нуримбет, Єрболат Тогузаков, Іван Денисенко.                                                                                                                                  Укрпошта випускає марку із зображенням героїв фентезі-фільму «Сторожова застава»

  

Над фільмуванням українського фентезі працювало більш ніж 200 людей, була спеціально збудована дерев'яна фортеця. Декорації будували близько восьми місяців. Для акторів виготовили 160 костюмів, ще близько 150 – підібрали з приватних колекцій. У фільмі також бере участь кам'яний монстр Голем, створений винятково за допомогою комп'ютерної графіки.    Зйомки фільму почались у листопаді 2015 року і відбувались в Карпатах на скелях Довбуша. Також в Коростишівському кар'єрі, Тетерівському коші, в Бучі, а також на студії Film.ua.

Фільм набуває популярності: право на показ фільму придбали вже декілька країн. У лютому 2015 року на Європейському кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю права на прокат фільму купила Франція і вже 14 жовтня 2017 року відбувся показ «Сторожової застави» у Стразбурзі. У березні 2016 фільм "Сторожова застава" був проданий дистриб'юторам на територію Індії, В'єтнаму, Малайзії,Південній Кореї.Білорусі, Казахстану.

Ідея фільму: в українських Карпатах трапилася аномалія, якої раніше не було за всю історію людства. Сонячне затемнення вплинуло на те, що відкрився міжчасовий портал, який переніс хлопчика Віктора в середньовічну Київську Русь, в 1120 рік від Різдва Христового. Там школяр знаходить славних легендарних богатирів, про реальне існування яких ніхто не був упевнений. Вони повинні боротися проти армії половців, які хочуть досягти перемоги за будь-яку ціну. Для цього вони використовують не тільки всю доступну для того часу зброю, а й чорну магію і таємничі предмети. І їм потрібен Віктор, який за легендами повинен відкрити силу могутнього артефакту. Хлопчик чудово вливається в це середовище і розуміє, що від його дій в цій епосі залежить доля не тільки його майбутнього, а й усього людства.

 Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события