Майстер-клас клубу «HAND MADE»

23.10.2017 г.Майстер-клас клубу «HAND MADE»

Якщо ваша дитина може висиджувати за виготовленням виробів кілька годин, то квілінг її обов'язково захопить! В рамках реалізації проекту «Маріуполь Life: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» на черговому майстер-класі зібралися дівчата та їх мами, щоб приготувати своїми руками яскраву вітальну листівочку в техніці квілінг.

Це мистецтво паперових композицій базується на скручуванні смужок паперу в спіралі. Техніка рукоділля квілінг дуже ефектна і нескладна у виконанні, вона розвиває моторику рук і уяву.

З величезним задоволенням діти занурилися в процес виготовлення листівки з красивою величезною квіткою і пурхаючим метеликом над нею. Діти із задоволенням працювали з декоративним діркопробивачем, шукали в Інтернеті красиві кольорові фони і, завдяки кольоровому принтеру, придбаному в рамках проекту, їх роздруковували. Майстер-клас пройшов дуже жваво.

Вітальна листівка – приємний і зворушливий подарунок для близьких.

Дві години з нами – і ми вам обіцяємо: ваші ручки не занудьгують!


 

Неділя видалася похмурою і дощовою, а в Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка в дружній і затишній обстановці згадувалося літо. На черговому майстер-класі клубу «HAND MADE» звичайну рамочку прикрашали за допомогою морських черепашок, зібраних під час літнього відпочинку. Творчий процес супроводжувався приємними спогадами і цікавим спілкуванням. Деякі умільці виготовили оригінальну рамочку для фото використовуючи картон і мотузку і прикрасивши її сизалем і різноманітними намистинами.
Другие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события