День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

14.09.2017 г.День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

Дитяча бібліотека ім. І.Я. Франко разом з читачами, учнями ЗОШ №34, відсвяткували ювілейний день народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка. Йому виповнилося 80 років!

Лікар, казкар і поет, добрий і давній друг нашої бібліотеки Василь Іванович пише свої твори як для дорослих, так і для маленьких читачів. Вірші, казки, байки, загадки – творчий доробок ювіляра виховує у читачів любов і повагу до мови української, до рідного краю, до звичаїв та традицій нашого народу.

Бібліотекарі, четверокласники (класний керівник І.В. Гришина) та І. Абрамова (секретар КСН «Машинобудівник») вітали ювіляра, читали його вірші, інсценізували казку «День народження», дружно танцювали під мелодії веселих українських пісень, висловили багато побажань здоров’я міцного, довгих років життя, творчого натхнення.

Просвітянин Г.Г. Кабанцев, композитор–аматор, виконав кілька своїх творів, а також заспівав на честь В.І. Литвиненка «Многая літа».

Всі фотографувалися з ювіляром, дякували йому за цікаву зустріч, за розповіді про дитинство та творчі плани. Бажаємо Василю Івановичу здоров’я, успіхів, натхнення. Хай вам щастить!

Другие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события