День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

14.09.2017 г.День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

Дитяча бібліотека ім. І.Я. Франко разом з читачами, учнями ЗОШ №34, відсвяткували ювілейний день народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка. Йому виповнилося 80 років!

Лікар, казкар і поет, добрий і давній друг нашої бібліотеки Василь Іванович пише свої твори як для дорослих, так і для маленьких читачів. Вірші, казки, байки, загадки – творчий доробок ювіляра виховує у читачів любов і повагу до мови української, до рідного краю, до звичаїв та традицій нашого народу.

Бібліотекарі, четверокласники (класний керівник І.В. Гришина) та І. Абрамова (секретар КСН «Машинобудівник») вітали ювіляра, читали його вірші, інсценізували казку «День народження», дружно танцювали під мелодії веселих українських пісень, висловили багато побажань здоров’я міцного, довгих років життя, творчого натхнення.

Просвітянин Г.Г. Кабанцев, композитор–аматор, виконав кілька своїх творів, а також заспівав на честь В.І. Литвиненка «Многая літа».

Всі фотографувалися з ювіляром, дякували йому за цікаву зустріч, за розповіді про дитинство та творчі плани. Бажаємо Василю Івановичу здоров’я, успіхів, натхнення. Хай вам щастить!

Другие отчеты

Образцовый ансамбль танца «Веснянка» получил Гран-при 36 Международного Фестиваля-конкурса «Квітка на камені»
05.07.2018   Подробно
Слово о скульпторе - медальере
02.07.2018   Подробно
Міні-виставка «Хустки в українській традиції»
27.06.2018   Подробно
Пам`ять, якій не буде забуття
23.06.2018   Подробно


Все события