День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

14.09.2017 г.День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

Дитяча бібліотека ім. І.Я. Франко разом з читачами, учнями ЗОШ №34, відсвяткували ювілейний день народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка. Йому виповнилося 80 років!

Лікар, казкар і поет, добрий і давній друг нашої бібліотеки Василь Іванович пише свої твори як для дорослих, так і для маленьких читачів. Вірші, казки, байки, загадки – творчий доробок ювіляра виховує у читачів любов і повагу до мови української, до рідного краю, до звичаїв та традицій нашого народу.

Бібліотекарі, четверокласники (класний керівник І.В. Гришина) та І. Абрамова (секретар КСН «Машинобудівник») вітали ювіляра, читали його вірші, інсценізували казку «День народження», дружно танцювали під мелодії веселих українських пісень, висловили багато побажань здоров’я міцного, довгих років життя, творчого натхнення.

Просвітянин Г.Г. Кабанцев, композитор–аматор, виконав кілька своїх творів, а також заспівав на честь В.І. Литвиненка «Многая літа».

Всі фотографувалися з ювіляром, дякували йому за цікаву зустріч, за розповіді про дитинство та творчі плани. Бажаємо Василю Івановичу здоров’я, успіхів, натхнення. Хай вам щастить!

Другие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно
У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»
15.05.2019   Подробно


Все события