День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

14.09.2017 г.День народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка.

Дитяча бібліотека ім. І.Я. Франко разом з читачами, учнями ЗОШ №34, відсвяткували ювілейний день народження відомого дитячого поета м. Маріуполя Василя Івановича Литвиненка. Йому виповнилося 80 років!

Лікар, казкар і поет, добрий і давній друг нашої бібліотеки Василь Іванович пише свої твори як для дорослих, так і для маленьких читачів. Вірші, казки, байки, загадки – творчий доробок ювіляра виховує у читачів любов і повагу до мови української, до рідного краю, до звичаїв та традицій нашого народу.

Бібліотекарі, четверокласники (класний керівник І.В. Гришина) та І. Абрамова (секретар КСН «Машинобудівник») вітали ювіляра, читали його вірші, інсценізували казку «День народження», дружно танцювали під мелодії веселих українських пісень, висловили багато побажань здоров’я міцного, довгих років життя, творчого натхнення.

Просвітянин Г.Г. Кабанцев, композитор–аматор, виконав кілька своїх творів, а також заспівав на честь В.І. Литвиненка «Многая літа».

Всі фотографувалися з ювіляром, дякували йому за цікаву зустріч, за розповіді про дитинство та творчі плани. Бажаємо Василю Івановичу здоров’я, успіхів, натхнення. Хай вам щастить!

Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события