У Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка пройшов юридичний семінар

23.05.2017 г.У Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка пройшов юридичний семінар
16 травня 2017 року відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області проведено постійнодіючий семінар з працівниками юридичних служб райдержадміністрацій, міських та районних у містах рад, районних адміністрацій у містах, управлінь та служб облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, урядових органів у системі міністерств, державних підприємств, установ та організацій. 
Під час проведення семінару обговорювалися актуальні та проблемні питання сьогодення. 
Відкрила семінар Горустович Олена Олексіївна (заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), привітала присутніх, ознайомила всіх з порядком денним, та оголосила список доповідачів. 
Так, по першому питанню порядку денного, виступила Сідаш Світлана Вікторівна (начальник відділу надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності), та доповіла про вимоги чинного законодавства щодо організації роботи комісії із соціального страхування підприємства, установи, організації. 
Солоха Наталя Володимирівна (заступник начальника міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях), шляхом проведення скайп-відеоконференції, доповіла про особливості оскарження результатів конкурсу на заняття вакантних посад державної служби. 
Володимир Криворучко (юрист у сферi нерухомостi та земельних питань Данської Ради у справах біженців) доповів про державні гарантії у сфері реалізації житлових прав внутрішньо переміщених осіб. 
Горустович Олена Олексіївна (заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області) доповіла про офіційні видання Міністерства юстиції України. 
Аудиторія з інтересом сприйняла інформацію. Під час семінару присутні активно долучались до обговорення питань, спілкувались із фахівцями, отримати їх кваліфіковані пояснення з найбільш актуальних питань. 


Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события