В Центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І. Куїнджі відбулося свято-презентація “Писанковий світ”

03.05.2017 г.В Центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І. Куїнджі відбулося свято-презентація “Писанковий світ”
У Фестивалі писанок взяли участь більше 600 маріупольців. Наймолодшому учаснику фестивалю 3,5 рочки, найстаршому — 65. Всі вони, такі талановиті маленькі й дорослі, ретельно готувалися до Фестивалю й до Великодня. Вони підготували близько 600 творчих робіт, вивчили 65 віршів, 33 пісні! В рамках фестивалю в дитячих бібліотеках було проведено 15 уроків народознавства, 28 інформаційних годин, 2 години духовності, майстринями народних клубів-студій, а також бібліотекарями було проведено 35 майстер-класів, в бібліотеках було оформлено 2 виставки творчих робіт, 10 книжкових виставок, 2 виставки-екскурсії “Біблійні сюжети у світовому живопису”, пройшли також 2 конкурси, 1 цикл голосних читань, 4 свята, 3 зустрічі з майстринями декоративно-ужиткового мистецтва. 
До складу журі конкурсів Фестивалю увійшли відомі маріупольці: Володимир Курський, голова постійної комісії по питаннях освіти і науки, духовності, молодіжної політики, по справах сім’ї, культури та спорту, Оксана Гринько, директор департаменту культурно-громадського розвитку маріупольської міської ради, Юлія Василенко, директор КУ “ЦБС для дітей”, Ірина Волкова, директор маріупольського центру сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, Ірина Малая, дизайнер-художник дизайн-студії «Азовінтекс», Світлана Отченашенко, народна артистка України, Катерина Маношина, спеціаліст вищої категорії Маріупольського музичного училища. 
В різних конкурсах і номінаціях перемогли 34 юних маріупольця, 13 колективів, 3 сім'ї. Спеціальну відзнаку від жури отримали 4 конкурсанта, приз глядацьких симпатій 3. 28 квітня о 15-й годині в Центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І. Куїнджі відбулося свято-презентація “Писанковий світ”. 
На святі зібралися всі переможці, їхні друзі, батьки, члени журі, бібліотекарі. З чудовими подарунками завітав на свято архіепископ Донецький і Маріупольський, глава відділу соціального служіння Української православної церкви Київського патріархату Владика Сергій. Наші переможці співали, танцювали, читали вірші, розігрували сценки і отримали дипломи та настільні та розвиваючі ігри від організатору Фестивалю - департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради. Фестиваль писанки 2017 дійшов до свого завершення. Чудовими дитячими писанками, віршами, піснями добро в хату ми пустили, про погане забули. Залишимо ж в душі тільки добрі почуття, надію на мир, щастя й процвітання кожної родини і всієї України! До нових творчих звершень та перемог! 


Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
Концерт музыкальной школы №5
01.02.2019   Подробно
Відбулось урочисте відкриття виставки «Військово-польовий Арт»
30.01.2019   Подробно


Все события