"Книгоманія-2017": III-й етап конкурсу

14.04.2017 г."Книгоманія-2017": III-й етап конкурсу
7 квітня в Центральній дитячій бібліотеці відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія 2017". Звання «Суперчитач міста» виборювали найкращі читачі дитячих бібліотек, учні 6-7-х класів. На будь-якому конкурсі є журі, а наше було найкраще! Всі члени журі дуже люблять дітей і дуже люблять читати. 
До складу журі увійшли: Оксана Олександрівна Гринько, директор департаменту культурно-громадського розвитку маріупольської ради, Володимир Іванович Курський, голова постійної комісії по питаннях освіти і науки, духовності, молодіжної політики, по справах сім’ї, культури та спорту, Юлія Станіславівна Василенко, директор Централізованої бібліотечної системи для дітей, провідний бібліограф Ольга Петрівна Гуляєва та активна громадянка Маріуполя, добрий друг дитячих бібліотек Олександра Ваксман. До речі, за словами Олександри, буває й так, що вона читає 3-4 книги одночасно. Хто ще так читає? Тільки справжні бібліофіли! А в читацьких щоденниках учасників конкурсу на ІІІ етапі конкурсу вже було по 7-8 прочитаних книжок. 
За вибором журі хлопці й дівчата розповідали про книгу, відповідали на численні запитання (їх насправді було дуже багато!), ділилися своїми враженнями від читання улюблених книжок. Як і в школі, їхні виступи оцінювалися за 12-бальною системою. Хвилювалися всі: і учасники конкурсу, Суперчитачі дитячих бібліотек, і батьки, і вчителі, і бібліотекарі, і журі. Всі наші діти – надзвичайно талановиті, артистичні, розумні та цікаві співрозмовники, вони добре розуміють, що шлях до успіху пролягає через бібліотеку. Саме за такими дітьми – майбутнє нашої країни! А Суперчитачами міста стали шестикласник Кириєнко Іван (дитяча бібліотека ім. Т.Г. Шевченка) і семикласниця Батрак Софія (дитяча бібліотека ім. А. Пушкіна). Дякуємо добрим друзям дитячих бібліотек: депутатам міської ради Курському В.І., Федаю А.О. та Торгівельній мережі "Наталі" за чудові подарунки всім учасникам і переможцям конкурсу. Свято книги й читання відбулося! Попереду на наших читачів чекають нові книги, нові змагання, нові перемоги! Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события