У Маріупольській спеціалізованій музичній школі проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека»

24.03.2017 г.У Маріупольській спеціалізованій музичній школі проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека»

На виконання Національної доктрини розвитку освіти в Україні в ХХІ столітті в 2016 році комунальним закладом «Маріупольська спеціалізована музична школа» було започатковано культурно-освітній проект «ФАРБАТОНИ». 18 березня 2017 року в рамках цього проекту було проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека» з метою підкреслити важливість забезпечення рівноправної і активної участі жінок в запобіганні та врегулюванні конфліктів.

Основний акцент заходу полягав у всебічній підтримці переселенців. На заході була присутня представник громадської організації «Громада за майбутнє України», що плідно співпрацює з педагогічним колективом та учнями школи. Пані Щербаковою Л.В. була надана висока оцінка та висловлена щира вдячність за дружній прийом та організовану зустріч, яка була дуже корисною і приємною для дітей-переселенців та їх родичів. У концерті брали участь учні закладу. Діти виконували обробки народних мелодій, твори українських композиторів-класиків та музику сучасних українських композиторів, співали жартівливі пісні, відгадували загадки.

Втілюючи у життя цей проект адміністрація школи та педагогічний колектив мають на меті виконання завдань не тільки навчальних, просвітницьких, а й загально-виховних: бути добрим, щирим, нести людям радість, бути здатним завжди прийти на допомогу. І це можуть зробити навіть наймолодші діти!
Другие отчеты

Майстер-клас «Пряники Різдва»
14.01.2019   Подробно
Година історії «Різдвяні колядки»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Україна колядує!»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Різдвяні легенди»
03.01.2019   Подробно


Все события