У Маріупольській спеціалізованій музичній школі проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека»

24.03.2017 г.У Маріупольській спеціалізованій музичній школі проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека»

На виконання Національної доктрини розвитку освіти в Україні в ХХІ столітті в 2016 році комунальним закладом «Маріупольська спеціалізована музична школа» було започатковано культурно-освітній проект «ФАРБАТОНИ». 18 березня 2017 року в рамках цього проекту було проведено лекцію-концерт на тему «Жінки й мир та безпека» з метою підкреслити важливість забезпечення рівноправної і активної участі жінок в запобіганні та врегулюванні конфліктів.

Основний акцент заходу полягав у всебічній підтримці переселенців. На заході була присутня представник громадської організації «Громада за майбутнє України», що плідно співпрацює з педагогічним колективом та учнями школи. Пані Щербаковою Л.В. була надана висока оцінка та висловлена щира вдячність за дружній прийом та організовану зустріч, яка була дуже корисною і приємною для дітей-переселенців та їх родичів. У концерті брали участь учні закладу. Діти виконували обробки народних мелодій, твори українських композиторів-класиків та музику сучасних українських композиторів, співали жартівливі пісні, відгадували загадки.

Втілюючи у життя цей проект адміністрація школи та педагогічний колектив мають на меті виконання завдань не тільки навчальних, просвітницьких, а й загально-виховних: бути добрим, щирим, нести людям радість, бути здатним завжди прийти на допомогу. І це можуть зробити навіть наймолодші діти!
Другие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события