В Центральній дитячій бібліотеці пройшла віртуальна екскурсія "Ми єдина Україна"

23.01.2017 г.В Центральній дитячій бібліотеці пройшла віртуальна екскурсія "Ми єдина Україна"
День Соборності України – свято України, що відзначається 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Вперше за 600 років акт Злуки став реальним кроком до об’єднання українських земель, що вплинув на подальші національно-політичні процеси в Україні. 
Минув 71 рік і 22 січня 1990 року сотні тисяч українців узялися за руки, створивши живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності. Люди, взявшись за руки, зробили Живий Ланцюг через усю Україну! Вони з’єднали Львів і Київ, відсвяткувавши таким чином День соборності України. 
Сьогодні, напередодні Дня Соборності України, в Центральній дитячій бібліотеці для читачів, учнів 3-Б класу ЗОШ №7 (класний керівник А.А. Абієва) була проведена віртуальна екскурсія "Ми єдина Україна". Діти прослухали розповідь «Народилась Україна нова, небувала, чиста» та подивились мультимедійну презентацію, присвячену Дню Соборності України. Читачи познайомились з літературою, представленою на книжковій виставці «Мій край чудовий - Україна» та зробили на майстер–класі жовто–блакитні квіточки і узявши їх у руки створили живий ланцюжок.Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события