В дитячій бібліотеці імені І.Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства

13.01.2017 г. В дитячій бібліотеці імені І.Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства
12 січня в дитячій бібліотеці імені І. Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства «Коляда прийшла – Різдво принесла» та «Хрещенські морози» для школярів молодших класів (3-А, 3Б) 42-ої середньої школи. 
Добрий вечір тобі, 
пане господарю, 
Радуйся! Ой радуйся, земле, 
Син Божий народився! 
Бібліотекарі нагадали нашим читачам звичаї, легенди та повір’я українського народу від історичного минулого до сучасності. Звичаї, традиції та рідна мова – це найміцніші елементи, що об’єднують людей в один народ, в єдину націю. А українські звичаї – це справжня пісня душі, це творчі надбання і образне мислення. Діти зацікавлено слухали розповідь бібліотекарів про те, як святкували наші предки, як грали в різні рухомі ігри, читали й співали щедрівки та засіванки, ділилися враженнями від власних колядувань і з великим задоволенням дивилися видеоролик з виступом відомого ансамблю «Водограй». 
Просим тебе, Царю, 
Молим тебе нині – 
Даруй щастя, даруй славу 
Нашій ненці – Україні. 
Щоб не втратити коріння народу нашого, треба вчити історію рідної землі та рідну мову, знати свої звичаї. Саме до цього прагне колектив дитячої бібліотеки, яка з гордістю носить ім’я Івана Яковича Франка - справжнього патріота України.Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события