В дитячій бібліотеці імені І.Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства

13.01.2017 г. В дитячій бібліотеці імені І.Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства
12 січня в дитячій бібліотеці імені І. Я. Франка цікаво й весело пройшли уроки народознавства «Коляда прийшла – Різдво принесла» та «Хрещенські морози» для школярів молодших класів (3-А, 3Б) 42-ої середньої школи. 
Добрий вечір тобі, 
пане господарю, 
Радуйся! Ой радуйся, земле, 
Син Божий народився! 
Бібліотекарі нагадали нашим читачам звичаї, легенди та повір’я українського народу від історичного минулого до сучасності. Звичаї, традиції та рідна мова – це найміцніші елементи, що об’єднують людей в один народ, в єдину націю. А українські звичаї – це справжня пісня душі, це творчі надбання і образне мислення. Діти зацікавлено слухали розповідь бібліотекарів про те, як святкували наші предки, як грали в різні рухомі ігри, читали й співали щедрівки та засіванки, ділилися враженнями від власних колядувань і з великим задоволенням дивилися видеоролик з виступом відомого ансамблю «Водограй». 
Просим тебе, Царю, 
Молим тебе нині – 
Даруй щастя, даруй славу 
Нашій ненці – Україні. 
Щоб не втратити коріння народу нашого, треба вчити історію рідної землі та рідну мову, знати свої звичаї. Саме до цього прагне колектив дитячої бібліотеки, яка з гордістю носить ім’я Івана Яковича Франка - справжнього патріота України.Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события