Працівники центральної дитячої бібліотеки відзначили свято Святого Миколая

19.12.2016 г.Працівники центральної дитячої бібліотеки відзначили свято Святого Миколая
В Маріуполь прийшла зима, справжня з морозами та снігом, а разом з холодами череда зимових свят, яких нетерпляче чекають і дорослі, і діти. Розпочинається період свят 19 грудня, з дня Святого Миколая. В Україні та в Маріуполі зокрема відродилася традиція відзначати День Святого Миколая. 
Працівники центральної дитячої бібліотеки разом з учнями 5 класу ЗОШ №37 теж відзначали це «дивовижне» в повному сенсі цього слова свято, бо як відомо Святого Миколая в народі називають чудотворцем, бо здавна вважають, що цей Святий творить дива і роздає дітям подарунки. Особливо з нетерпінням чекають цього дня діти. Вони ще напередодні пишуть листа до Святого Миколая та сподіваються на подарунки, а ще дітлахи, які не дуже впевнені в своїй гарній поведінці протягом року, вирішили задобрити Св. Миколая намалювавши його портрет, і тепер вони мають велику надію отримати «супер подарунки» 19 грудня. 
Працівники бібліотеки впевнені, що саме так і буде бо портрет Св. Миколая в них вийшов на славу. Та думаючи про подарунки, діти не забули про релігійне значення цього свята. Адже Святий Миколай не тільки приносить подарунки діткам, а й є покровителем подорожніх, допомагає хворим, бідним, тим, хто з вірою просить у нього заступництва. Святого Миколая шанує увесь світ, є багато розповідей та легенд про його славнозвісні вчинки, про які розповідали бібліотекарі школярам. А ще працівники бібліотеки разом в класним керівником Л.В. Ільяш до дня Святого Миколая організували свято «Солодощів», яке проходило в вигляді гри з солодкою вікториною та справжньою дегустацією шоколадних смаколиків, а ще на завершення зустрічі дітей пригостили гарячим духмяним чаєм, та побажали дітям вдалого свята та щедрих подарунків від Святого Миколая.Другие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события