Працівники центральної дитячої бібліотеки відзначили свято Святого Миколая

19.12.2016 г.Працівники центральної дитячої бібліотеки відзначили свято Святого Миколая
В Маріуполь прийшла зима, справжня з морозами та снігом, а разом з холодами череда зимових свят, яких нетерпляче чекають і дорослі, і діти. Розпочинається період свят 19 грудня, з дня Святого Миколая. В Україні та в Маріуполі зокрема відродилася традиція відзначати День Святого Миколая. 
Працівники центральної дитячої бібліотеки разом з учнями 5 класу ЗОШ №37 теж відзначали це «дивовижне» в повному сенсі цього слова свято, бо як відомо Святого Миколая в народі називають чудотворцем, бо здавна вважають, що цей Святий творить дива і роздає дітям подарунки. Особливо з нетерпінням чекають цього дня діти. Вони ще напередодні пишуть листа до Святого Миколая та сподіваються на подарунки, а ще дітлахи, які не дуже впевнені в своїй гарній поведінці протягом року, вирішили задобрити Св. Миколая намалювавши його портрет, і тепер вони мають велику надію отримати «супер подарунки» 19 грудня. 
Працівники бібліотеки впевнені, що саме так і буде бо портрет Св. Миколая в них вийшов на славу. Та думаючи про подарунки, діти не забули про релігійне значення цього свята. Адже Святий Миколай не тільки приносить подарунки діткам, а й є покровителем подорожніх, допомагає хворим, бідним, тим, хто з вірою просить у нього заступництва. Святого Миколая шанує увесь світ, є багато розповідей та легенд про його славнозвісні вчинки, про які розповідали бібліотекарі школярам. А ще працівники бібліотеки разом в класним керівником Л.В. Ільяш до дня Святого Миколая організували свято «Солодощів», яке проходило в вигляді гри з солодкою вікториною та справжньою дегустацією шоколадних смаколиків, а ще на завершення зустрічі дітей пригостили гарячим духмяним чаєм, та побажали дітям вдалого свята та щедрих подарунків від Святого Миколая.Другие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события