Скайп-зустріч маріупольських читачів з читачами Полтави

01.12.2016 г.Скайп-зустріч маріупольських читачів з читачами Полтави
Перша в місті скайп-подорож маріупольської дітвори, яка віртуально мандрувала пам’ятними містами Полтави, та, в свою чергу, знайомила полтавських дітлахів з історією свого рідного Маріуполя. 
30 квітня в 13-30 в Центральній дитячій бібліотеці відбулася скайп-зустріч в «Творчій лабораторії», темою якої є «Маріуполь, місто в якому я живу», яка проходила у рамках проекту Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки». 
З бібліотекарями та учнями 5 класу СШ №3 (викладач І.В. Баракова) м. Маріуполя сьогодні спілкувалися співробітники ПОБД ім. Панаса Мирного та її читачі – учні 5 класу Полтавської ЗОШ № 4, які підготували розповідь про славне місто – Полтаву. Маріупольські школярі дізналися звідки походить назва міста Полтава, про її історичне минуле та про знаменитий бій Північної війни між Петром І та союзницькими військами Карла XII та І. Мазепи А. також про те , що в Полтаві народився основоположник української мови І.П. Котляревський, письменники М. Гоголь, П. Мирний та ще багато інших цікавих історичних фактів. 
В свою чергу наші маріупольські діти теж підготували відео презентацію «Маріуполь, місто в якому я живу» про наше рідне місто, розповіли полтавським школярам про те, що у 1778році відбулася закладка повітового міста Павловська (зараз Маріуполь) на березі Азовського моря в гирлі річки Кальміус. Будівництво міста почалося з споруди церкви святої Марії Магдалини, яку заклав губернатор Азовської губернії В.А. Чертков. Полтавчани дізналися про поселення греків Кримського ханства на землях Приазов’я, яких очолював митрополит Ігнатій Готфейсько–Кафайський. Керував переселенням греків командувач армії генерал-поручик А.В. Суворов. 
Також полтавчани дізналися багато цікавого про важливі пам’ятки Маріуполя, які знаходяться в історичній частині міста. Діти з працівниками бібліотеки розповіли про свою любов до міста, читали вірші та показували малюнки своїх самих улюблених куточків міста. Зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері, хлопцям та дівчатам з обох міст дуже сподобалася віртуальна зустріч- знайомство, вони запрошували до себе в гості, а поки що вирішили зустрітися ще раз в новому році. Ми як працівники бібліотеки та організатори заходу, сподіваємося на нові не менш цікаві зустрічі в нашій бібліотеці. Слідкуйте за нашими анонсами! Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события