Урок-спогад «Гідність та Слава українського народу»

27.11.2016 г.Урок-спогад «Гідність та Слава українського народу»
21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Це день, коли ми думаємо про сьогодення і майбутнє нашої держави. Дитяча бібліотека ім. В.В. Маяковського та ДЮК «Современник» (педагог- організатор С.М. Міхальова) ГЦВР за місцем проживання (директор Л.В. Балабан) проводять багато спільних заходів по вихованню патріотизму та національної самосвідомості підростаючого покоління. Тісна співпраця з ДЮК «Современник» - добра традиція нашої бібліотеки, що триває багато років. 
В дитячу бібліотеку ім. В.В. Маяковського на урок-спогад «Гідність та слава українського народу» прийшли вихованці ДЮК «Современник», учні старших класів ЗОШ № 63 та військовослужбовці військової частини 3057 (командир частини О.І. Крячко, офіцер з організації дозвілля М.О. Макарова). За українським звичаєм діти зустрічали солдат хлібом-сіллю і дружніми оплесками. З вітальним словом до присутніх звернулася зав. бібліотекою Людмила Максименко, привітала всіх зі святом, побажала, щоб на українську землю прийшов мир, а люди відчували впевненість у майбутньому. Педагог-організатор Світлана Міхальова представила почесних гостей військовослужбовців: лейтенанта В'ячеслава Скрипника, рядових Едуарда Прокопало та Ольгу Сенкову. 
Розпочався захід Державним Гімном України. Потім бібліотекари провели інформаційний дайджест «Свято Переваги та Свободи», зробили огляд книжкової виставки «Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи». Вихованка клубу Вікторія Чубенко із запаленою свічкою прочитала вірш О. Яворської «Молитва», і всі присутні вшанували пам'ять героїв, загиблих за свободу України, хвилиною мовчання. 
Військовослужбовці розповіли про своє солдатське життя. В'ячеслав Скрипник, який закінчив Київський університет, свідомо вибрав шлях захисника Вітчизни, навчає молодих солдатів. Рядові Едуард Прокопало, Ольга Сенкова покликані на військову службу і теж планують пов'язати свою долю з контрактною армією. Учні задавали багато питань про солдатські будні, про захоплення, про плани на майбутнє. Наші гості переглянули відеоролик «Революція Гідності». Вихованка клубу «Современник» Олександра Кравченко прочитала гумореску П. Глазового «Кухлик», яка порадувала всіх присутніх і викликала усмішки. Бібліотекар Алла Маслікова провела інформхвилинку «Україна дивовижна: найцікавіші факти», а потім всі взяли участь в конкурсі «Подорож містами України». На завершення свята всі із задоволенням їли хліб-сіль. 
Захід пройшов цікаво, пізнавально, динамічно. Співробітники бібліотеки ім. В.В. Маяковського подарували нашим гостям-військовослужбовцям книги для бібліотеки військової частини, а діти пригостили солдат домашніми пиріжками. Ми завжди пам'ятаємо про тих, хто по-справжньому любить Україну і намагається змінити життя кожного українця на краще.Другие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события