Конкурс читців «Віночок талантів тобі, Україно!» в ЦДЮТ «Вікторія»

16.11.2016 г.Конкурс читців «Віночок талантів тобі, Україно!» в ЦДЮТ «Вікторія»
Дитяча бібліотека ім. В.В. Маяковського протягом багатьох років співпрацює з клубами та гуртками МЦПР за місцем мешкання (директор Л.В. Балабан). В день української писемності та мови відбувся міський конкурс читців «Віночок талантів тобі, Україно!» на базі ЦДЮТ «Вікторія». У заході взяли участь вихованці ЦДЮТ «Західний», «Вікторія», «Славутич», «Сонячний», а також - ДЮКів «Сучасник», «Вогник», «Плеяда», «Схід». 
З привітальним словом звернулась директор міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання Людмила Володимирівна Балабан. Вона привітала всіх зі святом, відзначила важливу роль української мови в житті нашого суспільства. Бібліотекар Олена Тичкова познайомила гостей та учасників конкурсу з виставками українських книжок: для молодших школярів «Пахуча м`ята – українська мова», а для середнього та старшого шкільного віку провела огляд літератури «Українську буду знати, берегти і поважати», а також зачитала пам`ятку «Чому варто спілкуватися українською мовою». 
Читці змагались у трьох вікових категоріях: 6-10 років; 11-13 років; 14-17 років. Оцінювало конкурс компетентне журі: голова – Лідія Йосипівна Молчанова, викладач української мови, поетеса, громадський діяч, та члени журі – бібліотекарі бібліотеки ім. В.В. Маяковського Світлана Сколобанова і Олена Тичкова. Діти виразно читали вірші як відомих авторів-класиків, так і наших сучасників. У віковій категорії 6-10 років перше місце посіла представниця ЦДЮТ «Західний» - Захарова Віолетта, у другій віковій категорії першість здобула вихованка ДЮК «Вікторія» - Соловйова Катерина, а в третій віковій категорії – Олександра Кравченко з ДЮКу «Сучасник». Переможці були нагороджені почесними грамотами та цінними призами, а всі учасники конкурсу отримали подарунки. 
Під час заходу з танцювальними номерами виступав ансамбль «Ліра» (керівник Марина Тананіна) ЦДЮТ «Славутич» (керівник І.І. Скрябіна). Ведуча конкурсу Анастасія Вовк співала задушевні українські пісні, а Лідія Йосипівна Молчанова читала свої вірші та розповіла про українські рушники, до вишивання яких вона має хист. Конкурс пройшов жваво, цікаво та залишив по собі приємні враження. 
«Рідне слово-пісню завжди серцем чуй, Як Вітчизну й матір, їх люби, шануй» - написав поет В. Верба. Приєднуємося до його натхненних слів і закликаємо всіх знати і шанувати рідну мову.
Другие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события