День захисника Вітчизни в дитячих бібліотеках

17.10.2016 г.День захисника Вітчизни в дитячих бібліотеках
День захисника Вітчизни, згідно указу Президента України, щорічно відзначається 14 жовтня. Він є всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасниками національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі – всі ті, хто в різний спосіб наближають наше мирне життя. В дитячих бібліотеках міста напередодні свята вітали наших героїв. 
В Центральній дитячій бібліотеці пройшла зустріч читачів, учнів 2-А класу (класний керівник Т.В. Чупріна), 8-А класу (викладач С.І. Сомікова) ЗОШ № 37 та учнів 8-А класу СШ № 3(викладач І.В. Баранова) з військовими та волонтерами. Наших героїв діти вітали віршами, сценкою «Українцем мене звати», а восьмикласники ЗОШ № 37 прочитали свої власні вірші, присвячені Україні, захисникам та рідному місту. Для них, сильних та мужніх, співала бандуристка Тетяна Муратова, вихованка школи мистецтв Дарина Ліхуша (викладач С.О. Чечель) та вихованець музичної школи № 5 Владислав Мотрук (вихователь О.Г. Устінова). Спілкування дітей і військових було душе теплим, душевним. Діти ставили дорослим багато запитань, наприклад «Вам дуже важко на війні?», «А чи є в Вас автомат Калашнікова?», «А як довго Ви будете нас захищати?» та багато інших. Діти були дуже задоволені, адже їм пообіцяли, що в біді їх ніколи не залишать. 
У дитячій бібліотеці ім. І.Я. Франка на зустріч з воїнами прийшли учні музичної школи №2. На музичних інструментах вони грали чудові українські народні мелодії, співали милозвучні українські пісні. Воїни української армії Ольга і Олександр розповіли семикласникам про захист безпеки і спокою громадян міста і всієї України, про свою любов до рідного краю, побажали дітям успіхів у навчанні. А далі гості бібліотеки взяли участь у спортивних змаганнях: «хто сильніший», «влучай у ціль». Всі ці спортивні ігри викликали веселий сміх, жарти, оплески переможцям, які отримували солодкі нагороди. 
В гості до читачів дитячої бібліотеки ім. А.П. Гайдара, учнів 8-А класу ЗОШ № 3 (класний керівник Дмитренко Євгенія Вікторівна) завітали командир 23 ОМПБ „Хортиця” Дмитро Дмитрович Герасименко та волонтер Ганна Георгієвна Котельникова. Діти та дорослі згадали військові події останніх років, прочитали вірші та показали імпровізовану виставу на вірш Людмили Легостаєвої „Балада про дві душі”. Дуже уважно слухали щиру розповідь легендарного командира Дмитра Дмитровича про військове сьогодення та задавали багато запитань. Учні створили оберег для військових з побажаннями, які вони написали на різнокольорових долоньках. Саме для тих, хто, не боїться перешкод і смерті, йде в бій і служить своїй Батьківщині, в дитячій бібліотеці ім А.П. Чехова пройшло вшановування героїв- захисників України. Військові розповіли дітям про свою службу, відповіли на запитання школярів. В цей день у бібліотеці звучали пісні і вірші, присвячені Дню захисника України. 
У бібліотеці ім. В. Нестайко пройшло "Свято доблесті і честі", гостями якого були захисники Маріуполя. Колектив бібліотеки привітав захисників з їх професійним святом і вручив на пам'ять книги. У теплій, дружній обстановці пройшло спілкування читачів, учнів 8-Б класу ЗОШ №5, з військовими. Діти читали вірші Л. Костенко, С. Александрової, Л. Боровиковського, маріупольської поетеси В. Сильченко. А викладач музичної школи №3 В.С. Кузьменко підготувала музичний подарунок. 
З Днем Захисника Вітчизни! Хай назавжди поселяться у ваших серцях любов до Батьківщини, а в наших сім’ях Любов, Повага, Статок. І той місточок доброти і любові між батьками і дітьми ніколи не переривається. Щастя і миру нам усім!
Другие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события