УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!!!!

23.10.2018 г. 

Оголошується конкурс

на заміщення вакантних посад  художнього та артистичного персоналу

комунального закладу ,,Донецький академічний обласний драматичний  театр

( м. Маріуполь)”

Потрібні:

Художник з освітлення- 1 штатна одиниця.

Вимоги до посади: Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Повинен знати: історію матеріальної культури та сценографії, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи кольорознавства , композиції простору, електротехніку, оптику, електроніку,  принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів.

Провідний майстер сцени  - 1 штатна одиниця.

Вимоги до посади: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5 років.   Почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Артист драми вищої категорії -1 штатна одиниця..

Вимоги до посади: повна  вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією артиста драми 1 категорії не менше 3 років.

Яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність, вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності, виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру.

Артист драми допоміжного складу – 2 штатні одиниці.

Вимоги до посади: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр , молодший спеціаліст)без вимог до стажу роботи.

 

Конкурсна програма включає:

- художнє читання (байка, вірш або монолог) на вибір учасника конкурсу;

- пісня на вибір учасника конкурсу;

- танок на вибір учасника конкурсу.

 

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади;

особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 6х4;

копія паспорта громадянина України або документ який дає право на працевлаштування в Україні;

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

копія трудової книжки (за наявності);

творче резюме, портфоліо ( для артистів театру)

 

Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення а саме з «23» жовтня 2018 року . Строк подання заяв та доданих до них документів - 14 календарних днів. Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі «05» листопада 2018 року, за адресою:  пл. Театральна,1, Комунальний заклад «Донецький академічний обласний драматичний театр» відділ кадрів.                 

                Конкурс відбудеться «06» листопада 2018р. о 16:00  за адресою: м.Маріуполь, пл. Театральна,1 Комунальний заклад « Донецький академічний обласний драматичний театр (м.Маріуполь) »                  

              

Довідки за телефоном (0629) 33-33-67, 067 593 60 78, kz_daodtmariupol@ukr.net

 



Другие новости

«Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»
13.03.2020   Подробно
Всеукраїнська прем’єра містерії «MAIDAN INFERNO»
2020-02-20   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,,Донецький академічний обласний
07.02.2020   Подробно
Додаток до наказу
27.01.2020   Подробно


Все новости