Відкриття Маріупольської камерної філармонії

14.08.2018 г.  Відкриття Маріупольської камерної філармонії

02 вересня 2018 року о 18.00 за адресою: пр. Металургів, 52 (приміщення ПК «Маркохім») відбудеться урочисте відкриття Маріупольської камерної філармонії,

Святковий концерт, присвячений відкриттю нового концертного закладу  розпочнеться легендарною П'ятою симфонією Л.В.Бетховена "Так судьба стучится в двери…" у виконанні Львівського академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" та Маріупольського камерного оркестру "РЕНЕСАНС".  У програмі концерту звучатимуть музичні шедеври світової класики та сучасності  у виконанні солістів, лауреатів міжнародних конкурсів  - народної артистки України Лідії Шутко (скрипка), заслуженого діяча мистецтв України та композитора Олександра Козаренко (фортепіано).

В рамках відкриття камерної філармонії, з 02 по 08 вересня в місті Маріуполі пройде перший фестиваль музичного мистецтва Mariupol Classic, в якому приймуть участь музичні колективи філармонії та оперних театрів України.

03 вересня 2018 року в Драматичному театрі відбудеться унікальний концерт львівського академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" під управлінням народного артиста України Сергія Бурко і квартету "Tenors Bel'Canto". Маріупольці та гості міста зможуть почути камерно-інструментальну музику сучасних українських композиторів.

04 вересня 2018 року Дніпровський академічний театр опери та балету презентує балет "Лебедине озеро", який є прикрасою в репертуарі практично усіх головних світових театрів.

            05 та 06 вересня 2018 року відбудуться концерти ансамблю народної музики "Бревіс" Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк, та етно-гурту «Дуліби» Рівненської обласної філармонії.    В репертуар ансамблю «Бревіс» входять класичні твори, обробки народних пісенних та танцювальні мелодії різних регіонів України, інструментальні композиції, створені на основі мелосу Карпат . Етно-гурт «Дуліби» у своїй творчості надає нового життя стародавній українській пісні,  яка вже давно стала брендом та набуває все більшої популярності. 

Обов’язковими в рамках фестивалю будуть виступи власних концертних  колективів маріупольської філармонії: оркестру народних інструментів (диригент Юлія Чайн), який представе   нову програму зі світової класики та сучасних народних мелодій; духового оркестру (диригент Віктор Петров), з програмою від класики до української естради та від джазу до латиноамериканських ритмів;  концерт скрипкової музики у виконанні оркестру "РЕНЕСАНС" та запрошених солістів -  випускниці Маріупольського музичного училища Наталії Стецької (скрипка) та її дочок Ангеліни і Анастасії Розумець.

Подарунком для маріупольців і гостей міста стане гала-концерт фестивалю за участю симфонічного оркестру Харківського академічного театру опери та балету .

 Другие новости

Вічна пам'ять!
02.06.2020   Подробно
«Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»
13.03.2020   Подробно
Всеукраїнська прем’єра містерії «MAIDAN INFERNO»
2020-02-20   Подробно
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу комунального закладу ,,Донецький академічний обласний
07.02.2020   Подробно


Все новости